Bitcoin Ajandası

Dünyaca Ünlü Kripto Borsası Coinbase Gücünü Katlayacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Dünyaca Ünlü Kripto Borsası Coinbase Gücünü Katlayacak!

Dünyaca Ünlü Kripto Borsası Coinbase Gücünü Katlayacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

ABD’nin en önemli ve en büyük kripto borsası Coinbase, Avrupa’da güçlenmek ve büyümek istediğini, bunun için yeni bir plan hazırlığı içerisinde olduğunu duyurdu.

Kripto Borsası Coinbase Bu Ülkelerde Büyüyecek

Kripto Borsası Coinbase Bu Ülkelerde Büyüyecek
Kripto Borsası Coinbase Bu Ülkelerde Büyüyecek

Şirket tarafından konuyla alakalı olarak yapılan yazılı bir açıklamada kripto borsasının İspanya, Fransa ve İtalya’da büyümek istediği ifade edildi.

Dünyaca ünlü dijital varlık borsası, geçtiğimiz günlerde işten çıkarımlarla gündeme gelmiş ve 1100 personelinin işine son vermişti. 27 Haziran Pazartesi günü Goldman Sachs, şirketin notunu düşürmüş, yaşanan bu gelişmenin ardından şirketin hisse hedefi 45 dolara geriledi. Goldman Sachs’a göre kötü piyasa şartları sebebiyle şirket işten çıkarımlara devam edecek.

Coinbase Bu Stratejisinden Fayda Sağlayabilir

Kripto para piyasalarının en önemli varlığı Bitcoin, birkaç gün öncesinde 17 bin 600 dolar seviyesine kadar gerileme gösterdi. Bitcoin’in bu fiyat hareketiyle beraber son 10 yılın en kötü çeyreğini geçirmiş oldu.

Kripto piyasalarındaki tüm kötü koşullara karşın ABD’nin en büyük borsası Coinbase, Avrupa’da genişleme ve büyüme planları yapıyor. Daha önce piyasalarda kötü bir süreçten geçen Coinbase, Birleşik Krallık’ta faaliyet göstermeye başlamış ve bu stratejisinin sonucunda önemli faydalar görmüştü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir