Bitcoin Ajandası

Kripto Borsası Zipmex’te Yeni Gelişme! Kurtarma Planı için Toplantı Bekleniyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Borsası Zipmex’te Yeni Gelişme! Kurtarma Planı için Toplantı Bekleniyor!

Kripto Borsası Zipmex’te Yeni Gelişme! Kurtarma Planı için Toplantı Bekleniyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Asya merkezli kripto borsası Zipmex’te yeni gelişmeler yaşanıyor. Şirket yetkilileri, Tayland Menkul Kıymetler Borsası ve ülkenin diğer düzenleyicilerinden kurtar planını konuşmak üzere toplantı talebinde bulundu.

Hatırlanacağı üzere Asya merkezli borsa geçtiğimiz ay iflas başvurusu gerçekleştirmişti. Bu durumun ardından Singapur Yüksek Mahkemesi, kripto para borsasına 3 ayın üzerinde alacaklı koruma süresi verdi. Kurtarma planlarını devam ettiren şirket, yeni bir gelişmeye imza atarak Tayland SEC ve düzenleyicilerden toplantı talep etti.

Kripto Borsası Zipmex, Kurtarma Planını Konuşmak İstiyor

Kripto Borsası Zipmex, Kurtarma Planını Konuşmak İstiyor
Kripto Borsası Zipmex, Kurtarma Planını Konuşmak İstiyor

Asya merkezli kripto para borsası Zipmex, 25 Ağustos’ta konuyla alakalı bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarında şirket yetkilileri, SEC’ten aralarında potansiyel yatırımcıların da yer alacağı bir toplantı talep ettiğini duyurdu. Fakat şirket yetkilileri, katılım sağlayacak olan yatırımcıların kim olduğuyla alakalı bilgi vermeme konusunda ısrarlı görünüyor.

Mektupla görüşme talebinde bulunulduğu ifade eden açıklamada, yatırımcıları düzenleyici kurumlarla tanıştırmak amacıyla ülkenin Menkul Kıymetler Komisyonu ve diğer düzenleyicilerinden görüşme talep edildiği ifade edildi.

Diğer yandan isim vermediği potansiyel yatırımcıları hakkında da bazı açıklamalarda bulunan şirket, söz konusu yatırımcıların şirket potansiyelini tam olarak anladığını belirtti. Ayrıca bu kişilerin Güneydoğu Asya, Tayland gibi bölgelerde dijital ekonomiyi geliştirme vizyon ve misyonunu paylaştıklarını da ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir