Bitcoin Ajandası

Kripto Ödüllü Kredi Kartı Piyasalara Damgasını Vuracak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Ödüllü Kredi Kartı Piyasalara Damgasını Vuracak!

Kripto Ödüllü Kredi Kartı Piyasalara Damgasını Vuracak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Dünyanın en önemli ödeme şirketlerinden biri olarak tanınan Abra, American Express ortaklığıyla geliştirdiği ilk kripto ödüllü kredi kartının tanıtımını gerçekleştirdi.

Kripto Ödüllü Kredi Kartı Büyük Avantaj Sunacak

Kripto Ödüllü Kredi Kartı Büyük Avantaj Sunacak
Kripto Ödüllü Kredi Kartı Büyük Avantaj Sunacak

Önde gelen dijital ödeme girişimlerinden Abra, Coindesk tarafından Cuma günü (dün) gerçekleştirilen Consensus 2022 etkinliğine damgasını vurdu. Etkinlikte uzun zamandır çalışmaları yürütülmekte olan ilk kripto ödüllü kredi kartı Abra Cyrpto Card’ını tanıtan şirket Abra, bu kredi kartı sayesinde kullanıcılarının herhangi bir işleminde kripto para kazanmasını sağlayacak. Yıllık aidat ya da yabancı işlem ücretinin tahsis edilmeyeceği bu karta sahip olanlar, aynı zamanda 100’ün üzerinde desteklenen kripto para birimleri arasında seçim yapabilme şansına da sahip olabilecek.

Abra Üst Düzey Yöneticisi Bill Barhydt, Coindesk ile bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajında konuyla alakalı olarak bazı açıklamalarda bulunan Barhydt, American Express ile yürütülen ortaklığın bundan böyle kripto paralara erişimi ve kazanmayı daha kolay bir hale getireceğini söyledi. Üstelik bu kredi kartının ödemelerin geleceği olduğuna da dikkat çekti.

Diğer yandan kredi kartının tüm dolandırıcılık ve sahtekarlıklara karşı güvenlik uygulamalarıyla entegre edildiğini de söyleyen CEO, bu kartın seyahat, yemek, alışveriş gibi pek çok farklı alanda kullanılabileceğini dile getirdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir