Bitcoin Ajandası

Kripto Para Borsası Gemini, Yeni Listelemeleri Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Para Borsası Gemini, Yeni Listelemeleri Açıkladı!

Kripto Para Borsası Gemini, Yeni Listelemeleri Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

ABD kaynaklı merkezi olan kripto para borsası Gemini, 6 yeni altcoin listeleyeceğini duyurarak gündemi kendisine yöneltti.

Kripto ara orsası Gemini Çarşamba günü yani bugün yaptığı açıklamada, Alchemix (ALCX), Ankr Network (ANKR), Fantom (FTM), Mirror Protocol (MIR), API3 (API3) ve DerivaDAO (DDX) hizmetlerinden yararlanılabileceğini söyledi.

Kripto Para Borsası Gemini, Yeni Listelemeleri Açıkladı!
Kripto Para Borsası Gemini, Yeni Listelemeleri Açıkladı!

Kripto Para Borsası Gemini Çok Yakında Alım Satım Yapacak!

Gemini yatırımcıları çok yakında Alchemix (ALCX), Ankr Network (ANKR), Fantom (FTM), Mirror Protocol (MIR) alım satımı yapabilecek konuma gelerek para saklama ve biriktirme işlemlerine (custody) için destek sağlanmaya başlandı. Aynı hizmet DDX ve API3 token’ları için de aktif olacak.

Gemini Açıklamalarında Dikkat Çekenler

“Bugün, yeni bir DeFi seti, altyapı ve veri yönetimi token’ları için destek vereceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Alchemix (ALCX), Ankr Network (ANKR), Fantom (FTM), Mirror Protocol (MIR), API3 (API3) ve DerivaDAO (DDX) artık Gemini’de para yatırma ve saklama için destekleniyor. ALCX, ANKR, FTM ve MIR için alım satım işlemleri yakında başlayacak ve API3 ve DDX yalnızca saklama için kullanılabilir durumda kalacak. İşlem önce USD işlem çiftleri için API/FIX ve ActiveTrader™ uygulamalarımızda açılacaktır. Ardından Gemini Mobil Uygulamamızda ve web sitemizde USD, GBP, EUR, CAD, AUD, HKD ve SGD çiftleri için token bazında açılır. Bu token’lar alım satım için uygun hale geldikçe gerçek zamanlı güncellemeleri size yapıyor olacağız.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir