Bitcoin Ajandası

Endonezyalı Kripto Para Borsasına Büyük Yatırım!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Endonezyalı Kripto Para Borsasına Büyük Yatırım!

Endonezyalı Kripto Para Borsasına Büyük Yatırım!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Endonezya merkezli kripto para borsası Pintu, gerçekleştirilen finansman organizasyonunda Pantera Capital ve Lightspeed India Partners dünyanın en büyük profilli isimlerinden yatırım topladı. Elde edilen bilgilere göre gerçekleştirilen yatırımın değeri 113 milyon dolar civarında.

Kripto Para Platformu Pintu’nun Işığı Parlayacak

Kripto Para Platformu Pintu’nun Işığı Parlayacak
Kripto Para Platformu Pintu’nun Işığı Parlayacak

Endonezyalı kripto para borsası Pintu, ikinci seri finansman turunda aldığı büyük çaplı yatırımla dikkatleri üzerine topladı. Intudo Ventures, Lightspeed India Partners, Northstar Group ve Pantera Capital gibi dünyanın en önemli isimlerinin yer aldığı bu B serisi turda lider konumundaki yatırımcı, ismini gizli tutarak anonim kalmayı tercih etti. Kripto para borsasının üst düzey yöneticisi ve kurucusu Jeth Soetoyo, şirketle alakalı verdiği bir demeçte Pintu’nun küresel bir risk sermayesi şirketi olduğunu ifade etti.

Fon Toplamak Artık Çok Zor

Bahsi geçen 113 milyon dolarlık yatırım, kripto para piyasalarını etkisi altına alan negatif hava dalgalarının tam ortasında geldi. Pintu CEO’su Seotoyo konuya ilişkin yaptığı açıklamasında ağırlıklı olarak yeni fikir ve girişimler açısından fon toplamanın şimdilerde çok daha zor olduğundan bahsetti.  

Pintu, almış olduğu bu yatırımı ülkesindeki konumunu daha güçlü hale getirmek ve sağlamlaştırmak amacıyla kullanacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir