Bitcoin Ajandası

Kripto Para Eklentisi Geliyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. O Arama Motorunda Flaş Gelişme: Kripto Para Eklentisi Geliyor!

O Arama Motorunda Flaş Gelişme: Kripto Para Eklentisi Geliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Rusya merkezli olan arama motoru Yandex, önemli bir gelişmeye imza attı. Açıklamada bulunan Yandex, arama motoruna kripto para eklentisi entegre ettiğini duyurdu.

Rusya’nın en büyük arama motoru olan Yandex, küresel baskı ve yaptırımlar doğrultusunda güncellemeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Kripto para yanlısı bir davranışta bulunan popüler arama motoru, gerçekleştirdiği son güncellemeyle beraber dikkatleri üzerine topladı.

Elde edilen son bilgilere göre popüler arama motoru, para birimi dönüştürücüsü eklentisine kripto varlıkları da entegre etti. Söz konusu bu Wigdet, kripto varlıkların birtakım fiat para birimi karşılığını gösterecek. Bununla beraber Widget, önümüzdeki dönemlerde kripto para birimlerinin arasında da dönüştürme hizmeti verecek.

Kripto Para Eklentisi Yatırımcıları Heyecanlandırdı

Kripto Para Eklentisi Yatirimcilari Heyecanlandirdi
Kripto Para Eklentisi Yatırımcıları Heyecanlandırdı

Ülkedeki en önemli arama motoru olarak ifade edilen Yandex, kripto para birimleriyle alakalı yeni gelişme ve güncellemeleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

Küresel anlamda yapılan baskılar ve yaptırımlar karşısında ünlü arama motoru, faaliyet gösterdiği Asya bölgesindeki çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Şirket, son zamanlarda gerçekleştirdiği yeni güncelleme ve çalışmalarla kripto topluluğunun dikkatini üzerine toplamış durumda.

Yandex kullanıcıları, pek çok farklı ülkenin ulusal para birimiyle alakalı verilerin yanında en sevilen kripto para birimleriyle alakalı verileri de görüntüleyebiliyor. Bu hamleler çerçevesinde şirket, kripto para kurlarının para dönüştürücüsü eklentisine entegre edildiğini duyurdu.

Rus basınında yer alan haberlere göre, bir fiyat listesiyle hızlı bir dönüştürücüden oluşan bu eklenti, arama sonuçları üzerinde bulunuyor. Yazılımsa standart ve kullanıcı dostu olarak tasarlandı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir