Bitcoin Ajandası

Kripto Para Endüstrisinden Türkiye’ye Destek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Para Endüstrisinden Türkiye’ye Destek!

Kripto Para Endüstrisinden Türkiye’ye Destek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para endüstrisinden pek çok farklı kurumsal isim, Kahramanmaraş merkezli olan ve 10 farklı şehirde ciddi kayıplara yol açan deprem için destek mesajı gönderdi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem, çevre şehirlerden neredeyse aynı şiddetle hissedildi. Kahramanmaraş merkezli olan bu deprem, Hatay, Diyarbakır, Gaziantep, Osmaniye, Adıyaman, Malatya gibi şehirlerde de yaşandı. Türkiye’nin bu acılı gününde dünya çapından yardımlar gelmeye başladı. Kripto para endüstrisinden de birçok kurumsal isim, Türkiye için destek mesajı gönderdi.

Kripto Para Endüstrisinden Destek Mesajları!

Kripto Para Endüstrisinden Destek Mesajları!
Kripto Para Endüstrisinden Destek Mesajları!

Türkiye’de meydana gelen depremin ardından kripto endüstrisinin birçok önemli ismi destek mesajları göndermeye başladı.

Binance üst düzey yöneticisi Changpeng Zhao (CZ), Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunarak Türkiye’ye nasıl yardım gönderebileceklerine dair araştırma yaptıklarını belirtti.

Türkiye için bir başka destek mesajı da Bitfinex yöneticilerinden geldi. Bitfinex yöneticileri, Türkiye’nin acısını paylaştıklarını ve bir destek paketi hazırlamak istediklerini aktardı.

Kripto para borsalarında Gate.io da destek mesajı ileten isimler arasında yer aldı. Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan borsa, depremzedelere yardımcı olmak adına bir destek paketi hazırladıklarını belirtti.

El Salvador Başkanı Nayib Bukele’den de bir destek mesajı geldi. Türkçe olarak bir paylaşımda bulunan devlet başkanı Bukele, Türk halı için dua ettiğini ve gerekli tüm desteği verebilmek adına hazır olduklarını dile getirdi.

Tüm bunların dışında Elon Musk, Bitget borsası, Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, KuCoin borsası, Tron Kurucusu Justin Sun, Refik Anadol gibi isimlerden de destek mesajları yağdı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir