Bitcoin Ajandası

Kripto Para Piyasasındaki Metaverse Altcoin’leri En İyi Oyun Oldu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. 2021 Kripto Para Piyasasındaki Metaverse Altcoin’leri En İyi Oyun Oldu!

2021 Kripto Para Piyasasındaki Metaverse Altcoin’leri En İyi Oyun Oldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Kripto para alanında analizleriyle ünlü Guy, Axie Infinity (AXS) ile başlayarak uzun vadeli başarı sağladı ve sahip olacağını düşündüğü üç metaverse altcoinleri projesinden bahsetti.

Guy, AXS’nin oyna-kazan oyun trendini herkesten aylar önce başlatarak ilkel estetik kapsamına rağmen başarılı olmaya devam ettiğini söylüyor.

“Kabul etmeliyim ki Axie’nin bakılacak pek bir yeri yok… Aslında, esas olarak basit bir strateji oyununda savaşan ve üreyen Pokemon’dan ilham alan karakterler etrafında dönüyor. Bu Metaverse altcoinlerinde NFT oyunu oldukça basittir, ancak şimdiye kadar yalnızca OpenSea’de işlem hacminde yaklaşık 27.500 ETH üretti ve 30.000’den fazla aktif trader var. Axie’nin başarısının kökü, kullanıcılara oyunu oynarken kazanma yeteneği, devrim niteliğinde bir ekonomik gelişme sağlaması gerçeğinden kaynaklanıyor.”

Metaverse Altcoin’leri En İyi Oyun Oldu!

Metaverse Altcoin’leri En İyi Oyun Oldu!
Metaverse Altcoin’leri En İyi Oyun Oldu!

Konunun ardından Guy, katılımcıların NFT’ler ve sanal araziler gibi dijital varlıkları satın alma ve satma işlemleriyle birlikte takas edebileceği blok zinciri tabanlı bir sanal dünya olan The Sandbox’tan (SAND) bahsetti. Başlangıç esnasında ise bir 2D mobil oyun olan The Sandbox, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir 3D meta veri deposuna dönüşüm sağlandı. Guy’a göre, platform içerisinde sanal gayrimenkule benzersiz yaklaşımı da farklılık sağlıyor.

“The Sandbox hakkında özellikle çekici bulduğum şey metaverse. Araziler, The Sandbox metaverse içindeki, oyuncuların deneyimlerini üzerine inşa etmek için satın alabilecekleri dijital gayrimenkul parçalarıdır. Bu, esasen, oyuncuların gerçek oyun deneyimleri yaratmak için arazilerini oyun içi varlıklarla doldurabilecekleri anlamına gelir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta, her arazinin, arazileri takas edilebilir ve tamamen özelleştirilebilir kılan Ethereum blok zincirinde bir NFT olarak zincir üzerinde sınıflandırılması ve depolanmasıdır.”

Metaverse piyasasını merak edenler için: https://bitcoinajandasi.com/decentraland-nedir/

Tokenler Gayrimenkul Satın Alımı Sağlıyor!

Bu proje kullanıcıların tokenları kullanarak “birinci sınıf” gayrimenkul satın almalarını sağlar.

“Bu metaverse projesi ayrıca kullanıcıların sanal alanı içinde binaları, ofisleri, araçları ve evleri ve aklınıza gelebilecek her şeyi içeren varlıkları satın almalarına izin veriyor. Şimdi, platformun tokenlarını, şehrin tam kalbindeki bir çatı katının plajına bakan şirin bir stüdyo çatı katı gibi birinci sınıf emlak noktalarında arazi satın almak için kullanabileceğinizi hayal edin. Netvrk ile bunların hepsi çok mümkün.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir