Bitcoin Ajandası

Kripto Para Shiba Inu (SHIB) Yükselişini Devam Ettiriyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Para Shiba Inu (SHIB) Yükselişini Devam Ettiriyor!

Kripto Para Shiba Inu (SHIB) Yükselişini Devam Ettiriyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto para Shiba Inu, sabah saatlerinde $0,00003970 dolardan işlem görmekteydi ve şu an için ise CoinGecko verilerine göre piyasa değeri bazında 11. en büyük token konumuna gelmiş durumda.

Gerçekleşen yeni fiyat seviyesinde, Mayıs başından itibaren bir haftadan biraz fazla bir süre zarfında %3400’ün üzerine kadar yükseliş göstererek, birkaç gün sonrasında da aynı hızla düşüş görmeden önce de kripto para Shiba Inu 0,0003503 dolara ulaştığında kırılan önceki rekoru kırdı.

Kripto Para Shiba Inu Yükseliş Başlattı!

Kripto Para Shiba Inu Yükseliş Başlattı!
Kripto Para Shiba Inu Yükseliş Başlattı!

Hisse senedinden ve kripto para platformundan olan Robinhood, yakın zaman içerisinde yapılan bir müşteri anketine SHIB’yi bir seçenek olarak ekledi. Ardından ise yakın zamanda SHIB’yi listeleyebileceğinin sinyalini vererek ilklerde yer alan SHIB topluluğu Twitter hesabı @ShibaInuNews, fiyat rallisinden hemen önce Cumartesi günü anketin ekran görüntüsünü paylaştı. Bunun ardından yükseliş başladı.

Shiba Inu, son 24 saate bakıldığında toplamda işlem hacmi bakımından lider altcoin Ethereum‘u (ETH) geride bırakmayı başararak listenin başlarında bulunmayı sağladı. CoinMarketCap verilerine göre SHIB, son 24 saat içerisinde 16,513,062,630 dolarlık işlem hacmi kaydetti. ETH’nin işlem hacmi ise 15,376,066,228 dolardı.

Elon Musk SHIB Tutmadığını Açıkladı

Bunların yanı sıra ise Tesla CEO’su ve uzun süredir DOGE hayranı olan Elon Musk’ın token konusunda bahseden bir tweet’i, SHIB’in gerilemesine neden olmuştur. Musk, dün geç saatlerde kendisine yönlendirilen bir soruya cevap vererek elinde hiç SHIB olmadığını söyledi. Tesla CEO’sunun bu açıklamalarının ardından SHIB düşüşe geçse de ciddi bir gerileme görmedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir