Bitcoin Ajandası

Kripto Para Yardımı 3 Milyon Doları Aştı!  
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Para Yardımı 3 Milyon Doları Aştı!  

Kripto Para Yardımı 3 Milyon Doları Aştı!  

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen yıkıcı depremin sonrasında Ahbap Derneği’ne gerçekleştirilen kripto para yardımı 3 milyon doları aştı.

Ahbap Derneği, meydana gelen deprem sonrasında yardımları daha hızlı toplayabilmek için kripto para cüzdanı oluşturmuş ve bu alanda da bağış toplandığını duyurmuştu. Bu süreçte Ahbap platformu kripto cüzdan adresine yapılan bağışların miktarı 3 milyon doları (60 milyon TL’yi) aştı.

Ahbap’a Yapılan Kripto Para Yardımı 60 Milyon TL’yi Geçti!

Ahbap’a Yapılan Kripto Para Yardımı 60 Milyon TL’yi Geçti!
Ahbap’a Yapılan Kripto Para Yardımı 60 Milyon TL’yi Geçti!

Ahbap Derneği, yıkıcı depremin ardından yaraları hızlıca sarabilmek ve depremin etkilerini azaltabilmek adına gönüllü olarak çalışmalarını yürütürken, gerçekleştirilecek olan yardımların hızlı bir şekilde toplanabilmesi için kripto cüzdanı oluşturmuştu. Dernek başkanı Haluk Levent, hazırlanan cüzdanı MASAK’a onaylatarak işlemlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağladı.

 Elde edilen son verilere göre platformun kripto para cüzdanına gelen yardımların miktarı 3 milyon doları aştı. Bu rakamsa neredeyse 60 milyon TL’ye tekabül ediyor.

Konuyla alakalı olarak Twitter hesabı üzerinden bir açıklamada bulunan Haluk Levent, kripto para yardımı konusunda destek olan isimleri ne kadarlık bir yardımda bulunduklarını belirtti.

Haluk Levent tarafından oluşturulan MASAK onaylı kripto para cüzdanının BEP20 olarak oluşturulması, diğer ağlardan nasıl yardım yapılacağı konusunda soru işaretlerini beraberinde getirdi. Buna karşın ünlü isim, bu soruya yanıt niteliğinde diğer ağlardan yardım yapılabilecek adresleri de paylaştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir