Bitcoin Ajandası

Kripto Piyasalarının Son Durumu Ne? Düşüş Devam Ediyor mu?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Piyasalarının Son Durumu Ne? Düşüş Devam Ediyor mu?

Kripto Piyasalarının Son Durumu Ne? Düşüş Devam Ediyor mu?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

TradingView tarafından elde edilen verilere göre kripto piyasalarının toplam hacmi yüzde 1,03 oranında düşüş gösterdi. Bu durumda toplam hacmin 951 milyon dolara kadar geriledi. Piyasalarda yaşanan son durum merak konusu olurken, birçok kripto meraklısı Bitcoin, Ethereum ve Solana gibi varlıkların fiyatı hakkında araştırmalara başladı.

Kripto Piyasalarında Son Durum Nedir?

Kripto Piyasalarında Son Durum Nedir?
Kripto Piyasalarında Son Durum Nedir?

Sektörün en büyük varlığı Bitcoin, haftaya yüzde 1,29’luk değer kaybıyla başladı. 20 bin dolar desteğini kaybetmesinin ardından hızlıca bölgeye giren Bitcoin, şimdilerde de desteğin altında seyrediyor. Üstelik kritik fiyat bölgesindeki kararsızlığını sürdürüyor.

Yazım esnasında BTC fiyatı 19 bin 746 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum da Bitcoin gibi haftaya düşüşle başlayan kripto varlıkları arasında yer alıyor. Elde edilen verilere göre güne 1,12’lük değer kaybıyla başlayan Ethereum’da, 10 gün kalan Merge yükseltmesinin fiyata olumlu yansıyacağı düşünülüyor.

Ethereum 1500 dolar desteğini kaybetmesinin ardından kısa sürede tepki almıştı. Bugün ise bu seviyenin üzerinde seyreden Ethereum, yazım esnasında 1562 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Piyasaların en popüler varlıklarından bir diğeri olan Solana da güne değer kaybıyla giriş yaptı. Yüzde 1,06 kayıp yaşayan Solana, bulunduğu konumda destek ve direnç arasında işlem görmeye devam ediyor. Şimdilerde destek seviyesinde olduğunu söyleyebileceğimiz Solana, 31,68 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir