Bitcoin Ajandası

Kripto Piyasalarının Yeni Gözdesi SUI Coin’de Neler Oluyor?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Piyasalarının Yeni Gözdesi SUI Coin’de Neler Oluyor?

Kripto Piyasalarının Yeni Gözdesi SUI Coin’de Neler Oluyor?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünden itibaren kripto para borsalarında işlem görmeye başlayan SUI Coin’de yaşanan gelişmeler dikkat çekti. Sui fiyatının hangi seviyelere ulaşacağıysa merak konusu oldu.

Bir süredir gerçekleştirdiği hareketlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sui (SUI), kripto para borsalarında işlem görmeye başladı. Sosyal medya üzerinden de ciddi bir kitleye erişim sağlamayı başaran proje, değer açısından birçok kripto para yatırımcısında ciddi beklentilere yol açmıştı. Binance’de işlem görmeye başlamasının ardından anlık olarak 2 dolara ulaşan varlık, haberin yazıldığı esnada (4 Mayıs 2023) 1,38 dolar seviyesinden işlem görüyor. Son dönemlerde kripto piyasalarının parlayan yıldızı haline gelen projede fiyat hareketleri nasıl ilerliyor?

Uzmanlardan SUI Coin Grafik Analizi

Uzmanlardan SUI Coin Grafik Analizi
Uzmanlardan SUI Coin Grafik Analizi

Sui, Binance’de işlem görmesiyle beraber 2 dolara kadar yükseliş gerçekleştirdi. Bu fiyat hareketinin ardından yavaş yavaş düşüş eğilimi gösteren varlık, 1,22 dolara kadar gerileme göstermişti. Binance listelenmesinden kısa bir süre sonra 1,498 doları zorlayan Sui, söz konusu seviyeyi listelenme fiyatı dışında ATH olarak elinde tutuyor. Günlük açılış fiyatı 1,40 dolar olarak kayıtlara geçen SUI, yükseliş trendini tetikleyerek yeniden 1,43 ve 1,49 dolar seviyelerini zorlayabilir.

SUI Coin açısından heyecanın azalması ya da Bitcoin açısından gelebilecek fud haberler popüler coin’in sırasıyla 1,28 ve 1,22 dolar seviyelerine gerilemesine yol açabilir. Birçok kripto para borsasında ciddi bir işlem hacmine ulaşan varlığın fiyat hareketleri, yatırımcılar arasında yakından takip ediliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir