Bitcoin Ajandası

Elon Musk, Kripto Varlıklar Konusunda Önemli Açıklamalarda Bulundu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk, Kripto Varlıklar Konusunda Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Elon Musk, Kripto Varlıklar Konusunda Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünyaca ünlü sosyal medya platformu Twitter’ı satın almasıyla gündeme gelen Elon Musk, katıldığı bir space odasında kripto varlıklar hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Forbes’e göre dünyanın en zengin iş insanı olan Elon Musk, kısa bir süre önce Twitter’ı satın almasının ardından dünyanın gündemine oturdu. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu, yaşanan bu gelişmenin ardından tarihinin en yüksek aktivitelerine ulaştı. Elon Musk, daha sağlam, güçlü ve özgür bir platform yaratmak istediğini sık sık ifade ediyor.

Bununla beraber Musk, kripto varlıklara yakınlığıyla da tanınıyor. Dünyaca ünlü iş insanı, BTC ve DOGE üzerinden kripto paralarla alakalı önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların en önemlisiyse şirketlerinin BTC ile ödeme yöntemini aktif hale getirmesi olmuştu. Fakat yaşanan son ayı piyasası, milyarder iş insanının da kripto paralara uzaktan bakmasına yol açmıştı.

Kripto Varlıklar için Soğuk Cüzdanları Vurguladı

Kripto Varlıklar için Soğuk Cüzdanları Vurguladı
Kripto Varlıklar için Soğuk Cüzdanları Vurguladı

Elon Musk, Twitter’de katıldığı bir space odasında kripto varlıklarla alakalı önemli açıklamalarda bulundu. Bütün kripto para endüstrisinin katılım sağladığı bu odada Musk’ın açıklamaları büyük bir ilgiyle dinlendi.

Elon Musk, kripto piyasasındaki son krizin de etkisiyle Twitter’ın aktif bir şekilde kullanıldığına dikkat çekti. Üstelik kendisine yöneltilen sorulara da dikkat çekici yanıtlar veren Musk, tüm piyasanın kendisini dinlediği yayında “DOGE to the Moon” dedi.

Twitter’ın yeni sahibi, tüm bunların dışında soğuk cüzdanlarda BTC, ETH ve DOGE saklamanın herhangi bir sorun çıkarmayacağını da açıklamalarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir