Bitcoin Ajandası

Kripto Yatırımcılarına Uyarı: Bu 6’sına Bakın!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Yatırımcılarına Uyarı: Bu 6’sına Bakın!

Kripto Yatırımcılarına Uyarı: Bu 6’sına Bakın!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Kemp, kripto yatırımcılarına uyarı yaparak yeni yatırımcıların varlıklarının çok büyük bir kısmını kriptoda tutmalarının muhtemel olduğunu ve bundan ötürü de ciddi kazançlar gördüklerini öne sürdü.

Kripto Yatırımcılarına Uyarı Çeşitliliğe Gidilmeli

na Uyarı Çeşitliliğe Gidilmeli
na Uyarı Çeşitliliğe Gidilmeli

Kripto yatırımcılarına uyarı konusunda çok dikkat çeken bir açıklama yapan Kemp, kriptonun sonsuza kadar yükselmeyeceğini, bu nedenle yatırımcıların böyle bir durumla karşılaşma ihtimallerini göz önünde bulundurmaları gerektiğini belirtti. Kemp ek olarak, yatırımda çeşitliliği tercih etmenin, bireysel yatırımcıların enflasyondan korunmasını sağlayacağını vurguladı.

Kemp, Pazar içindeki güçlü duygusal yatırım yoğunluğundan ötürü yatırımcıları kriptodan uzaklaştırmanın çok zor olduğuna değindi. Kemp, genç yatırımcıların kripto portföylerini herhangi bir çöküşten korumak amacıyla kullanabilecekleri bilinmeyen pazar, sektör ve varlık sınıflarından da bahsetti.

Bu 6 Varlığa Dikkat

Kemp’in kârlılığına dikkat çektiği 6 varlık türü İngiltere, Japonya, Çin hisse senetleriyle finansal, enerji hisse senetleri ve tahviller olarak açıkladı.

Kemp, ABD haricindeki iki gelişmiş Pazar olarak bilinen İngiltere ve Japonya’nın kripto yatırımcıları için ilişkisiz kazançlar vadettiğini öne sürdü.

Evergrande’nin borç temerrütlerini kapsayan endişelerin yanında Kemp, Morningstar’ın yükselen piyasaların bir yatırım oyunu olarak Çin konusunda da yükseliş gösterdiğine değindi.

Kemp, finans ve enerjinin bu dönemde hedefe alınacak en güçlü sermaye sektörü olarak öne çıkan ikili olduğunu söyledi. Kemp, riski düşük seviyede olan ve düşük getiriler sağlayan tahvilleri önerdi.

Borsa çöküşü konusunda endişelerin artması halinde, genç yatırımcıların özellikle sabit geliri çeşitlendirmeye gitmesini önerleri arasına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir