Bitcoin Ajandası

KuCoin Borsası Çekim İşlemlerini Durduracak mı? CEO’dan Yeni Açıklama!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. KuCoin Borsası Çekim İşlemlerini Durduracak mı? CEO’dan Yeni Açıklama!

KuCoin Borsası Çekim İşlemlerini Durduracak mı? CEO’dan Yeni Açıklama!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

KuCoin borsası üst düzey yöneticisi Johnny Lyu, şirketin çekim işlemlerini durduracağı yönündeki söylentilerin tamamen yalan olduğunu söyledi.

KuCoin Borsası Söylentileri Yalanladı

KuCoin Borsası Söylentileri Yalanladı
KuCoin Borsası Söylentileri Yalanladı

Konuyla alakalı olarak açıklamada bulunan Lyu, söz konusu söylentilerin kim tarafından ve ne amaçla ortaya atıldığını bilmediğini ifade etti. Bununla beraber KuCoin’in Terra, Babel Finance ve Three Arrows Capital gibi projelerle herhangi bir bağlantısının olmadığını da ekledi.

Elde edilen bilgilere göre söz konusu platformlardan Three Arrows Capital, New York mahkemesine Chapter 15 iflas başvurusu gerçekleştirdi.

KuCoin’in CEO’su, borsanın kullanıcılarının para çekme işlemlerini durdurmak gibi bir planı olmadığını söyledi. Bunun aksine borsada her şeyin gayet iyi bir düzeyde çalışmaya devam ettiğine dikkat çekti.  

KuCoin Personel Alımı Yapan Sayılı Borsalardan Biri

Tüm bunların yanı sıra KuCoin üst düzey yöneticisi Johnny Lyu, KuCoin borsasının mayıs ayında 150 milyon dolar değerinde bağış aldıklarını ve bu sayede 10 milyar dolar piyasa değerine ulaştıklarını da ekledi.

KuCoin, piyasalarda yaşanan düşüşe ve birçok platformun işçi çıkarımlarına karşın personel almaya devam eden sayılı borsalar arasında yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir