Bitcoin Ajandası

KuCoin Tokeni Yükselir mi? Ünlü Analistin Tahminleri Dikkat Çekti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. KuCoin Tokeni Yükselir mi? Ünlü Analistin Tahminleri Dikkat Çekti!

KuCoin Tokeni Yükselir mi? Ünlü Analistin Tahminleri Dikkat Çekti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

KuCoin Tokeni Önümüzdeki Boğa Koşusunda Sıçrayacak!

Ünlü analist ve trader Kevin Svenson KuCoin Tokeni (KCS) ile alakalı Twitter üzerinden bazı açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında daha çok bu tokenin gelecek yorumlarından bahseden Svenson, KCS’nin diğer piyasaların altcoini olan Binance Coin (BNB) ve Cronos (CRO)’u takip edeceğini ve piyasa değeri sıralamasında 80’de yer alırken 25’inci sıraya kadar yükselebileceğini dile getirdi. Analistin bu yorumu KuCoin yatırımcılarını heyecanlandırdı.

KuCoin Tokeni Önümüzdeki Boğa Koşusunda Sıçrayacak!
KuCoin Tokeni Önümüzdeki Boğa Koşusunda Sıçrayacak!

Kevin Svenson açıklamalarında KuCoin Token’in geçtiğimiz yıl Kasım ayından beri düşüş trendi arasında en güçlü performans sergileyen isim olduğunu belirtti. Bitcoin karşısında yükseliş gösteren KCS’nin değerini koruduğuna dikkat çeken analist, bu performansla bir boğa karşısında neler yapabileceğini hayal ettiğini dile getirdi.

Piyasa Sıralamasında Büyük Bir Yükseliş Kaydedebilir!

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen KuCoin Tokeni, KuCoin borsasına ait bir altcoin olarak işlem görüyor. Borsanın yerel tokeni olarak da ifade edilebilen KCS, işlem ücretlerinin minimuma indirgemek ve token sahiplerinin ödüllendirilerek platformdaki katılımı artırmak amacıyla kullanılmaktadır. Haberin yazıldığı esnada KCS fiyatı 21.27 dolar seviyesinden işlem görürken, son 1 haftalık verilere göre yüzde 16’nın üzerinde değer artışı yaşadı.

KCS geleceği hakkında yorumlarında yatırımcısını sevindirecek açıklamalarda bulunan analist Svenson, bu tokenin en iyi 100 piyasa değeri sıralamasında yer alan diğer pek çok altcoinden çok daha iyi bir performans sergileyeceği öngörüsünden de bahsetti.

Kevin Svenson Mart ayının ilk günlerinde yaptığı başka bir açıklamayla Layer-2 protokolünün Loopring’de bir değer artışı gerçekleştireceğini söyleyerek de dikkatleri üzerine toplamıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir