Bitcoin Ajandası

WazirX, Layer-1 Blockchain Projesi için 5 Milyonun Üstünde Fon Topladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. WazirX, Layer-1 Blockchain Projesi için 5 Milyonun Üstünde Fon Topladı!

WazirX, Layer-1 Blockchain Projesi için 5 Milyonun Üstünde Fon Topladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
64 0

Hindistan’ın en büyük ve en önemli kripto para borsası olarak bilinen WazirX, Layer-1 Blockchain girişimine yönelik olarak gerçekleştirilen finansman turunda 5,4 milyonluk fon topladı.

WazirX, katılım sağladığı finansman turunu tamamlamış oldu. Şirket, yeni projesi için yatırımcılardan 5,4 milyon dolar değerinde yatırım topladı.

Layer-1 Blockchain için Finansman Turu Tamamlandı

Layer-1 Blockchain için Finansman Turu Tamamlandı
Layer-1 Blockchain için Finansman Turu Tamamlandı

Hindistan’ın önde gelen kripto para borsası WAzirX kurucusu, Shardeum isimli Layer 1 Blockchain projesi için 5,4 milyon dolar değerindeki stratejik finansman turunu tamamlamış oldu.

Shardeum, verimli parçalama teknolojisiyle çalışan bir Layer 1 Blockchain projesi olarak biliniyor. Bu proje, finansman turunda 5,4 milyon dolarlık fon toplarken, toplanan bu fonların ekosistemi desteklemek ve bu yılın sonuna doğru ana ağ lansmanına hazırlanması amacıyla kullanılacağı ifade edildi.

Amber Group, J17 Capital, Galxe, Bware Labs, TRGC, Tané Labs, Jsquare, Hyperithm Group ve Luganodlar gibi birçok yatırımcı, söz konusu finansman turuna katılanlar arasında yer aldı. Shardeum’un bir yetkilisi tarafından yapılan açıklamaya göre, şirketin güncel değerlemesi 248 milyon dolar civarında.

Projenin büyümeden sorumlu Başkanı Kelsey McGuire konuyla alakalı bazı açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamalarında McGuire, yaşanan bu artışın dünya genelindeki katılımlı topluluklarının eğitimine devam etmelerini sağladığını söyledi. Bununla beraber birçok önemli girişimler sayesinde genişleterek merkeziyetçiliği ön planda tutma devamlılığı sağladığını da ifade etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir