Bitcoin Ajandası

Lider Kripto Para Birimi Kararsız Görünüyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Lider Kripto Para Birimi Kararsız Görünüyor!

Lider Kripto Para Birimi Kararsız Görünüyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Kısa bir fiyat bölgesinde seyreden lider kripto para birimi Bitcoin, hala kendisi için bir yön belirleyemedi.

Yüzde 4 gibi kısa bir aralıkta dalgalı seyir izleyen kripto paraların lideri, kendisi için kesin bir rota belirleyemedi. Son haftalarda teknik analiz çerçevesinde pozitif bir fiyat hareketi sergileyen Bitcoin, haber akışlarında yaşanan durağanlıkla beraber fiyatını stabilize etmiş görünüyor. Şimdilerde 30 bin 800 dolar bandından işlem gören varlık, pek çok kez test ettiği 31 bin 400 doları aşıp yükseliş gösterecek mi?

Lider Kripto Para Biriminin Teknik Analizi

Lider Kripto Para Biriminin Teknik Analizi
Lider Kripto Para Biriminin Teknik Analizi

31 bin 400 ila 29 bin 950 dolar arasında akümüle olmaya devam eden lider kripto para birimi, hala kesin olarak bu fiyat aralığından çıkabilmiş değil. Coinmarketcap verilerine göre haberin yazıldığı esnada (5 Temmuz Çarşamba) 30 bin 453 dolar seviyesinden işlem gören varlık, günlük, haftalık ve aylık bazdaki açılış fiyatının üzerinde seyrediyor. Kripto para birimlerinin yükseliş yönünde bir trend başlatabilmesi adına Bitcoin’de takip edilmesi gereken seviyeler sırasıyla 31 bin, 31 bin 400 ve 32 bin 400 dolardır. Özellikle de 31 bin 400 doların üzerinde kalıcılık sağlaması kritik bir önem taşıyor.

Akümüle sürecinin düşüş yönünde sonuçlanması halinde BTC’de izlenmesi gereken seviyeler sırasıyla 29 bin 950, 29 bin 250, 28 bin 158, 27 bin 445 ve 26 bin 233 dolardır. Tüm bunların dışında bir süredir pozitif haberlerin etkisiyle hareket eden piyasa dinamikleri, bu durumla ilişkili olarak teknik alanda da etkili olabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir