Bitcoin Ajandası

Lider Meme Coin Ralli’de! İşte Dogecoin’de Yaşanan Gelişmeler…
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Lider Meme Coin Ralli’de! İşte Dogecoin’de Yaşanan Gelişmeler…

Lider Meme Coin Ralli’de! İşte Dogecoin’de Yaşanan Gelişmeler…

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

CoinMarketCap tarafından elde edilen verilere göre lider meme coin DOGE ciddi bir yükseliş kaydetti. Son 24 saatlik verilerde yüzde 12’nin üzerinde değer kazanan Dogecoin, günün erken saatlerinde de en büyük borsalardan biri olan Binance’de gün içerisindeki en üst seviyesine ulaştı. Bu seviye yüzde 14 oranındaki artışla 0,1384 dolar oldu.

Popüler altcoin DOGE yaşanan bu değer artışı sayesinde Binance USD stablecoini de arkasında bırakarak piyasa sıralamasında 12’inci sıranın sahibi oldu. Verilere göre piyasa değeri 18 milyar dolar olan meme coin, yine de 2021 Mayıs döneminde kayda geçen 90 milyar doların çok daha altında bir değere sahip.

İşte Lider Meme Coin’in Yükselişindeki Neden…

İşte Lider Meme Coin’in Yükselişindeki Neden…
İşte Lider Meme Coin’in Yükselişindeki Neden…

DogeCoin’de yaşanan son değer artışı, sanal para borsası olarak bilinen Bitcoin of America tarafından DOGE’nin ülkedeki kripto ATM’lerinde kullanıma sunulmasının ardından gerçekleşti. Söz konusu şirket ayrıca kullanıcıları için Litecoin işlemlerine de imkanı sağlarken, 321 eyalette yer alan toplamda bin 800 kripto ATM’siyle hizmet veriyor.

Cardano da Sert Bir Yükseliş Gösteriyor!

Manhattan, New York’ta üst düzey bir diş kliniği olarak bilinen Upper East Dental Innovations’ın da bundan böyle Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin ile ödeme aldığını açıkladı. Piyasalarda yaşanan bu gibi çeşitli gelişmeler lider meme coin fiyatının bir anda yükselmesine neden olurken, Cardano bu gelişmelerden olumlu yönde etkilenen bir diğer isim oldu. Yüzde 14’ün üzerinde bir değer artışı kaydeden Cardano (ADA), göstermiş olduğu raalliyle dikkatleri üzerine çekti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir