Bitcoin Ajandası

Lido DAO’nun Mükemmel Yükselişi Dikkat Çekti: Uzmanlardan Uyarı Gecikmedi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Lido DAO’nun Mükemmel Yükselişi Dikkat Çekti: Uzmanlardan Uyarı Gecikmedi!

Lido DAO’nun Mükemmel Yükselişi Dikkat Çekti: Uzmanlardan Uyarı Gecikmedi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Lido DAO 28 Temmuz itibariyle 2,22 dolara ulaştı. Yaklaşık olarak yüzde 33’lük bir değer kazanan LDO Coin, 2022’nin başından bu yana da yüzde 400 civarında bir artış kaydetti. Bu denli bir yükselişin neden gerçekleştiği ve devam edip etmeyeceği gibi konularda soru işaretine dönüştü.

Lido DAO En Başarılı Staking Sağlayıcısı

Lido DAO En Başarılı Staking Sağlayıcısı
Lido DAO En Başarılı Staking Sağlayıcısı

LDO Coin, Ethereum adına likidite hizmeti sağlayan bir proje olarak tanınan Lido DAO ekosisteminde yönetişim tokeni niteliği taşıyor. Stake uygulaması birçok yatırımcı için pasif gelir imkânı sunarken, aynı zamanda işlemlerin doğrulanması ve protokolün güvenliği açısından da önemli bir yere sahiptir.

LDO, 2021 Ağustos döneminden bu yana Ethereum için en başarılı staking hizmet sağlayıcısı olma niteliği taşıyor. Dün itibariyle (28 Temmuz) Merge’ün resmi mevduat sözleşmesi Eth2 likidite sözleşmeleri vasıtasıyla 4,14 milyon ETH eklendiği biliniyor.  

Protokol gerçekleştirdiği pek çok çalışma ve yaşadığı gelişmelerle daha geniş kitlelere hitap edebiliyor. Son zamanlarda gösterdiği büyük değer artışıyla da dikkat çeken LDO Coin, uzmanların da radarına girmiş durumda. Bazı analistlere göre çeşitli ipuçları LDO Coin’in değer kaybedeceğine işaret ediyor. Dolayısıyla uzmanlar yatırımcıları bu duruma karşı uyarıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir