Bitcoin Ajandası

Lido Finance, ETH Stake’i için Güvenliği Artırdı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Lido Finance, ETH Stake’i için Güvenliği Artırdı!

Lido Finance, ETH Stake’i için Güvenliği Artırdı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Liquid’in staking protokolü olan Lido Finance, bir gün içerisinde 150 bini aşkın ETH’nin stake edilmesinden sonra güvenlik özelliği olarak bilinen “Stakin Rate Limit’i” aktif hale getirmek durumunda kaldığını belirtti. Kripto para birimleri için likit staking işlemlerine ilişkin çözümler sunan platform, yatırımcılara ETH stake etmeleri için çeşitli ayrıcalıklar sunmaktadır.

Lido Finance Yüksek Miktarda ETH Stake Etti

Lido Finance Yüksek Miktarda ETH Stake Etti
Lido Finance Yüksek Miktarda ETH Stake Etti

Konuyla alakalı olarak bazı açıklamalarda bulunan Liquid’in staking platformu, bu alanda gerçekleştirilen çalışmalar için son mevduatlar göz önünde bulundurulduğunda, herhangi bir süre zarfı içerisinde totalde basılacak stETH adedini azaltarak bu durumun blok açısından yenileceklerini belirtti.

Bununla beraber staking platformu, yaptığı bu açıklamalar kapsamında Staking Rate Limit Mekanizması’nın herhangi bir etkene bağlı olmadan stETH basmaya çalışan bütün faktörleri etkileyeceğini de ifade etti.

Sektörün en popüler Onchain platformlarından olan Lookonchain, yayımlamış olduğu verileriyle 150 bin 100 adet Ethereum’un sadece bir kişiden aktarılabilmiş olma ihtimalini, her biri 50 bin adet olacak şekilde üç aşamalı bir şekilde gerçekleştirilmiş olabileceğini belirtti.

Lido Finance protokolü dahilinde gerçekleştirilen tüm bu durumlar kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başarmış durumda.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir