Bitcoin Ajandası

Linkin Park Grubunun Kurucusu NFT Serisini Yayınlayacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Linkin Park Grubunun Kurucusu NFT Serisini Yayınlayacak!

Linkin Park Grubunun Kurucusu NFT Serisini Yayınlayacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Linkin Park’ın kurucusu ve grubun gitarist/vokalisti Mike Shinoda NFT serisinin Tezos’ta olacağını duyurdu. Ziggurats, her biri için farklı müzik ve kapak resimlerine sahip 5000 mini mixtape koleksiyonu olarak oluşum sağladılar. 5.000 parçalık seri içinde ise tamamı projenin web sitesi ziggurats.xyz’den satışa sunulacak.

Linkin Park’ın kurucu üyeleri arasında olan Mike Shinoda, yetenekli bir müzisyenliğin göstergesinin yanı sıra hem bir sanat koleksiyoncusu hem de bir sanat yaratıcısı olmaya adıma attı. Uzun bir süredir NFT’lere ve olası kullanım durumlarına derin bir ilgi göstererek faaliyete de başlamış oldu.

Linkin Park NFT Serisini Yayınlayacak!

Linkin Park NFT Serisini Yayınlayacak!
Linkin Park NFT Serisini Yayınlayacak!

Shinoda, NFT toplama aşamasına geçmeden öncesinde birkaç NFT’yi de çok uygun fiyatlarla satışa sundu. Son satışta ise müzayede içerisinde bu yolla başarılı bir şekilde uyguladı ve en yüksek teklif olan 2.750 XTZ ile sonuçlanan bir ihaleyle olumlu sonuç aldı.

Shinoda, bir süre içerisinde NFT sektörü alanında ilgili olduğunu, tekniklerini bildiğini ve Tezos NFT sahnesinin gerçek bir parçası olduğunu söyleyerek mümkün olduğunu belirtti. Tezos üzerinde gerçekleşen çabalara göre ise bir sonraki seviyeye taşıdığını görmek hayranlarını daha da heyecanlandırmaya başladı.

Ziggurats NFT Koleksiyonu

Ziggurats’ı NFT olarak yayınlayacağı duyurusunu yapan Mike Shinoda, koleksiyon için Tezos blok zincirinde piyasaya sürüleceğini aktararak serinin 2 Aralık’ta NFT olarak basılacağını, 3 Aralık’ta akış için mevcut olacağını bildirdi.

Koleksiyon içerisinde şarkı ise hemen hemen yedi dakika uzunluğunda sürmektedir. Müzik, üretken bir program tarafından da yenilenecek ve düzenlenecek olan rastgele farklı bestelerde bir araya getirilecek olan müzikal katmanların bir varyasyonundan oluşacaktır. 5.000 parçadan oluşan serinin tamamında yer alan projenin web sitesi ziggurats.xyz’den satışa sunulacak. NFT başına fiyatlarda ise 15 XTZ olacak ve tüm seri tükenene kadar NFT’lerin içeriği açıklanmaya uğramayacak. Çoğu üretkenlikte ise NFT serisinde olduğu gibi, bazı NFT’lerin diğerlerinden daha nadir olduğu seviyeleri meydana çıkacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir