Bitcoin Ajandası

Looney Tunes NFT Projesi için İlk Adım: İmzalar Atıldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Looney Tunes NFT Projesi için İlk Adım: İmzalar Atıldı!

Looney Tunes NFT Projesi için İlk Adım: İmzalar Atıldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Holywood’un en büyük şirketlerinden olan Warner Bros., Looney Tunes’in 89’inci yılını kutlamak adına yeni bir girişimde bulundu. Nifty ile iş ortaklığı gerçekleştiren şirket, Looney Tunes NFT projesi için kollarını sıvadı. Proje kapsamında piyasaya sunulacak olan NFT’lerin sektöre yeni bir soluk kazandıracağı düşünülüyor.

Looney Tunes NFT Projesi Sektöre Katkı Sağlayacak

Looney Tunes NFT Projesi Sektöre Katkı Sağlayacak
Looney Tunes NFT Projesi Sektöre Katkı Sağlayacak

Elde edilen bilgilere göre Warner Bros.’un Nifty ile ortaklığı Haziran’ın sonunda sona erecek. Bu kapsamda şirket, “Looney Tunes: What’s Up?” adındaki hikâye tabanlı, eşi benzeri olmayan token koleksiyonunu sergileyerek NFT’leri ön plana çıkarmayı hedefliyor. Proje kapsamında Tweety karakterinin 80’inci yalını kutlayacak olan hikâyenin yer aldığı özel bir Looney Tunes hikayesini canlandırılacak. Oyuncular NFT toplama şansı elde ettikleri bu hikâyede ayrıca yeni ve özel ödüller de kazanabilecek.

NFT Sahiplerine Özel Ödüller Sunulacak

Diğer yandan Looney Tunes, son derece popüler bir isim olduğundan birçok müşteriyi çekebileceği düşünülüyor. Bu seride çeşitli animasyon filmler katılımcılar bir zaman yolculuğuna çıkarılacak. Çeşitli animasyon filmler içerisinde Daffy Duck, Porky Pig, Bugs Bunny, Tasmanian Devil ve Sylvester gibi karakterler yer alıyor.

Looney Tunes NFT projesi pek çok farklı özel avantaj ve ödüllerle gelecek. Ayrıca NFT sahipleri için ürünlere özel bir erişim hakkıyla beraber sanal buluşmalara katılım hakkı da sunulacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir