Bitcoin Ajandası

LUNA Yatırımı O Ünlü İsme 2.8 Milyon Dolar Kaybettirdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. LUNA Yatırımı O Ünlü İsme 2.8 Milyon Dolar Kaybettirdi!

LUNA Yatırımı O Ünlü İsme 2.8 Milyon Dolar Kaybettirdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto piyasalarının aşağı yönlü fiyat hareketi devam ediyor. Genel olarak verilere baktığımızda son 1 hafta içerisinde kripto piyasasında yaşanan değer kaybı yüzde 30’u aşarken, bu durum pek çok büyük yatırımcının devasa kayıplar yaşamasına neden oldu. Ünlü İngiliz Youtuber ve rapçi KSI de bu isimler arasında yer aldı. Ünlü isim düşüşün fırsat olduğunu düşünerek 2.8 milyon dolar değerinde LUNA yatırımı gerçekleştirmesinden sadece birkaç saat sonra yatırımı eriyerek 1000 dolara kadar düştü.

LUNA Yatırımı için Uygun Zaman Olduğunu Düşünmüştü

LUNA Yatırımı için Uygun Zaman Olduğunu Düşünmüştü
LUNA Yatırımı için Uygun Zaman Olduğunu Düşünmüştü

Düşüşü fırsat bilerek LUNA yatırımı gerçekleştiren KSI, bu süreçte en çok zarar gören isimlerden sadece biri. Adeta dudak uçuklatan miktarda para kaybeden ünlü Youtuber, sadece 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde yatırımının yüzde 97’sini kaybetti.

Gerçek ismi JJ Olatunji olan KSI, 2.8 milyon dolar değerinde LUNA satın alarak yatırım gerçekleştirmişti. Bu yatırım için en doğru aracın LUNA olduğunu düşünen ünlü isim, LUNA’nın düşüş eğilimine devam etmesiyle beraber devasa bir kayıp yaşadı. 2.8 milyon dolarlık yatırım eriyerek 1000 dolara kadar düştü.

Paranın Bir Önemi Yok

Konuyla alakalı olarak Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan İngiliz rapçi, kaybı için herhangi bir üzüntü duymadığını dile getirdi. Zamanında çok para kazanıp kaybettiğini, yeri geldiğinde depresyona girdiği hatırlatan KSI, sonrasında paranın bir önemi olmadığını anladığını söyledi. Ailesi, arkadaşları ve sağlığının daha önemli olduğuna vurgu yaparak, kriptoyla çok şey öğrendiğine vurgu yaptı.

Nisan ayında 120 dolar seviyesinden işlem gören LUNA, bugün yüzde 99’un üzerinde değer kaybederek 0.0035 dolara kadar geriledi. LUNA’nın bu sert düşüşü, stablecoin UST ve diğer kripto para birimlerini de büyük ölçüde etkiledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir