Bitcoin Ajandası

Martha Stewart Cadılar Bayramından Esinlendiği Yeni NFT Koleksiyonunu Yayınladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Martha Stewart Cadılar Bayramından Esinlendiği Yeni NFT Koleksiyonunu Yayınladı!

Martha Stewart Cadılar Bayramından Esinlendiği Yeni NFT Koleksiyonunu Yayınladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Hem Amerikalı iş insanı hem yazar hem de televizyon ünlüsü ve eski model olan Martha Stewart, Ethereum için yeni NFT koleksiyonunu sunan yeni NFT platformunu başlatarak cadılar bayramından esinlenerek ortaya çıkardığı ilk NFT’lerini yayınladı.

Girişimci ve televizyoncu kişiliğiyle herkes tarafından tanınan Martha Stewart, kitap, dergi, ev eşyaları gibi çeşitli sektörler üzerinden yaratıcı ve ticari arayışlarda başarıya ulaşmayı sağlamıştı. Şimdi ise bu başarısına yenilerini eklemek için yeni NFT koleksiyonunu da eklemeye hazırlanıyor.

Yeni NFT Koleksiyonu Yayınlandı!

Yeni NFT Koleksiyonu Yayınlandı!
Yeni NFT Koleksiyonu Yayınlandı!

Stewart, NFT’lere ayrılan çevrimiçi bir platform görevini üstlenen Fresh Mint isminde yeni bir platform daha başlatarak Stewart’ın platform üzerindeki ilk NFT koleksiyonu, Cadılar Bayramı temalı, ev yapımı balkabağıyla Stewart’ın özel yapım kostümler giyen fotoğraflarını içeriyor.

Koleksiyon üzerinden ayrıca Stewart’ın imzalı bir notundan ve türünden tek örneği balkabağı oyma sanatından (Maniac Pumpkin Carvers tarafından yapılan) oluşan fotoğrafları olan bir “Oyma Koleksiyonu” müzayedesini de içeriyor.

Aynı Zamanda Fiziksel Balkabağı Oluşumu

Koleksiyoncular üzerinden CryptoPunks, Bored Ape Yacht Club veya Pudgy Penguins gibi koleksiyonlardan en sevdikleri NFT avatarları için balkabağı oyulması şeklinde oluşan NFT’ye teklif verebilirler. Bu müzayedelerin içerisinde alıcı sadece balkabağının bir fotoğrafını Ethereum NFT’si olarak almakla kalmaz. Aynı zamanda da fiziksel balkabağı olarak da evlerine gönderilmesi sağlar.

Stewart bir yayında konuyla ilgili şunları söyledi;

“Hayatım boyunca yetenekli sanatçılar, yaratıcılar ve girişimcilerle iş birliği yaptım. Bu yüzden çok şanslıydım. NFT’leri yaratıcılık için yeni bir tuval ve blok zinciri sanatçıların IP’sini ve desteğini korumak için bir araç olarak görüyorum.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir