Bitcoin Ajandası

MATIC Fiyatı Kritik Aşamaya Geldi
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. MATIC Fiyatı Kritik Aşamaya Geldi: Volatil Fiyat Hareketleri Başlayabilir!

MATIC Fiyatı Kritik Aşamaya Geldi: Volatil Fiyat Hareketleri Başlayabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
19 0

Son birkaç gün içerisinde MATIC fiyatında yüzde 10’un üzerinde artış yaşandı. Bu durum piyasalarda dikkat çekerken, volatil fiyat hareketlerinin başlayabileceği düşüncesini de akıllara getirdi.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in yükselişinden güç bularak yukarı yönlü bir hamle gerçekleştiren Polygon (MATIC), son 24 saat içerisinde yüzde 10’un üzerinde değer kazandı. Böylelikle günün en çok değer kazanan ikinci varlığı olarak kayıtlara geçti. Orta vadedeki fiyat çöküşü nedeniyle kripto piyasalarını sallayan MATIC, kısa süreli olarak fiyatlanmasıyla beraber biraz da olsa toparlanma sağladı. Uzmanlara göre majör coin, önündeki kritik direnç bölgesini aşması durumunda pik yapabilir.

İşte Uzmanların Polygon MATIC Fiyatı Analizi

İşte Uzmanların Polygon MATIC Fiyatı Analizi
İşte Uzmanların Polygon MATIC Fiyatı Analizi

0,506 dolar seviyesi itibariyle yükseliş trendi içerisinde fiyatlayan MATIC, dün akşam gerçekleştirdiği fiyat hareketiyle 0,74 dolara ulaştı. Geniş bir zaman aralığında önemli bir yere sahip olan bu seviyenin net olarak aşılması durumunda MATIC’in de önü açılabilir. Uzmanlara göre majör coin için izlenmesi gereken direnç seviyeleri sırasıyla 0,746 – 0,843 – 0,943 – 0,988 – 1,06 ve 1,19 dolar olarak gösterilebilir. 1,19 dolar seviyesinin kırılması durumunda 1,50 dolar seviyesini test etmesi söz konusu olabilir.

Son 24 saatte hızlı bir yükseliş gösteren varlık için alıcıların hakimiyeti sürüyor. Ancak bu durumun tam tersine dönmesi durumunda ya da Polygon ekosisteminden gelecek olan fud haberler fiyatlarda düşüşe neden olabilir. MATIC açısından alıcıların faal olması beklenen seviyeler sırasıyla 0,658 – 0,591 – 0,50 ve 0,41 dolardır. 0,50 dolarlık seviyenin destek olarak çalışması, fiyatın bu seviyede tutunması ihtimalini güçlendirebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir