Bitcoin Ajandası

Mayıs Ayı için Bitcoin ve Shiba Inu Tahminleri!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Mayıs Ayı için Bitcoin ve Shiba Inu Tahminleri!

Mayıs Ayı için Bitcoin ve Shiba Inu Tahminleri!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Uzman analistler mayıs ayı için Bitcoin ve Shiba Inu tahminleri yaptı. Uzmanlara göre bu ay içerisinde söz konusu iki varlıkta neler yaşanacak?

Popüler meme token’lerden SHIB, kripto para piyasasından etkilenerek mayıs ayına düşüş trendiyle giriş yaptı. Lider kripto para birimi Bitcoin de yeni ayda benzer bir fiyat hareketi sergiledi. Mayıs sonuna kadar bu iki varlığın nasıl bir fiyat hareketi sergileyeceğiyse merak konusu oldu.

Yapay Zekadan 31 Mayıs için Shiba Inu Tahminleri

Yapay Zekadan 31 Mayıs için Shiba Inu Tahminleri
Yapay Zekadan 31 Mayıs için Shiba Inu Tahminleri

Shiba Inu, halihazırdaki piyasa yönünden etkilenerek düşüş eğilimini benimsemiş gibi görünüyor. 1 Mayıs’ta elde edilen son verilere göre PricePredictions, 31 Mayıs’taki SHIB fiyat tahminini 0,000092 dolar olarak belirledi. SHIB’in ilerleyen süreçlere yönelik bu Shiba Inu tahminleri, Shibarium köprüsünün beta testinden kaynaklanıyor. Tam anlamıyla kullanıcılarına sunulduğunda Shibarium’a önemli ölçüde fayda sağlaması bekleniyor.

SHIB Fiyat Analizi

Son zamanlarda düşüş eğilimi gösteren SHIB, son 24 saatte %2,35 değer kaybederken, son bir haftada %3,21 kayıp yaşadı. Coinmarketcap verilerine göre haberin yazımı esnasında 0,000009926 dolar seviyesinden işlem gören varlık, piyasa değeri bakımından da düşüş yaşayarak 5,8 milyar dolara kadar geriledi.

Bitcoin Fiyatı 40 Bin Doları Bulur mu?

Bitcoin de değer kaybetmesi, piyasadaki baskıyı ciddi ölçüde tetiklemiş durumda. Son 24 saatte %4,69 kayıpla 27 bin 921 dolara kadar gerileyen lider kripto para birimi, haftadan tarihe büyümede %2’nin üzerinde kalmaya devam ediyor.

Kripto para analisti Godfrey Benjamin’e göre BTC 30 bin seviyesinin altında işlem görmesine rağmen 28 bin dolar düzeyindeki kilit destek seviyesinin üzerinde umut verici bir esneklik sağlayabiliyor.

Diğer yandan BTC’nin ABD’deki bazı büyük bankaların çöküşü, JPMorgan’ın First Republic Bank’ı satın alması haberleri gibi kripto piyasalarındaki bazı olaylardan etkilenmesi ve 40 bin dolar seviyesine ulaşması muhtemel görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir