Bitcoin Ajandası

Son 24 Saatte Patlayan Meme, Metaverse ve Web3 Coinleri Dikkat Çekti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Son 24 Saatte Patlayan Meme, Metaverse ve Web3 Coinleri Dikkat Çekti!

Son 24 Saatte Patlayan Meme, Metaverse ve Web3 Coinleri Dikkat Çekti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Meme ve Web3 Coinleri Yükselişe Geçti!

Piyasada işlem gören Web3 coinleri arasında dikkat çeken isim Saito (SAITO) oldu. Son bir günde yüzde 15 civarında değer kazanan Saito, blok zinciri uygulamalarını direkt olarak bilgisayardan çalıştırabilmeye yardımcı olan bir web3 Vakfı hibe alıcısı olarak biliniyor. Üstelik bu proje diğer web3 projelerinin maliyetlerini çeşitli tekellere aktarmak yerine altyapının kendini finanse etmesini sağlıyor.

Meme ve Web3 Coinleri Yükselişe Geçti!
Meme ve Web3 Coinleri Yükselişe Geçti!

En Çok Yükselen Metaverse Coin Yüzde 36’dan Fazla Değer Kazandı!

Güncel verilere göre metaverse coinleri arasında en çok yükseliş kaydeden isim yüzde 36,7’lik yükselişle cocktailber.finance (COC) oldu. COC’un ardından yüzde 24.3’lük yükselişle ikinci sıranın sahibi Binamon (BMON) olurken, üçüncü sırayaysa yüzde 17.4’lük artışla Benzene (BZN) oturdu. Bu isimlerin arasında Binamon önemli bir gelişmeyle gündeme gelirken, proje Binamon Firewars isimli bir oyunun beta versiyonunu başarılı bir şekilde tamamladı. Teste 100’ün üzerinde oyuncu katılım sağladı.

Meme Coinlerde de Artış Var!

Metaverse ve Web3 coinleri dışında bazı meme coinlerde de dikkat çeken kazanımlar yaşandı. DogeCoin ve Shiba Inu gibi altcoinlerden esinlenerek geliştirilen bu meme coinler, son zamanlarda gündemi büyük ölçüde meşgul etmeye başladı. Piyasaya sürüldüğü ilk zamanlarda herhangi bir amaç taşımayan bu dijital varlıklar, ilerleyen süreçlerde popülarite kazanmaya başladı. Hatta Shiba Inu bugünlerde metaverse’ünü piyasaya sunmaya hazırlanırken, meme coinlerde yükseliş söz konusu olmaya başladı.

Meme coinler arasında en çok değer kazanan isimlerden biri yüzde 38.7’lük artışla Sincere Doge (SDOGE) oldu. DogeBonk (DOBO) yüzde 26.6’lık bir artış yaşarken, üçüncü olarak yüzde 20’lik artışla Kuma Inu (KUMA) listeye girmeyi başardı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir