Bitcoin Ajandası

Memecoin Savaşında Satıcılar Galip Geliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Memecoin Savaşında Satıcılar Galip Geliyor!

Memecoin Savaşında Satıcılar Galip Geliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

PEPE Coin’in başlattığı furyanın ardından atağa geçen memecoin’lerde satış yönündeki işlemler artış gösteriyor. Buna göre memecoin savaşında satıcılar öne geçmiş durumda.

Memecoin Savaşında İpler Satıcıların Elinde

Memecoin Savaşında İpler Satıcıların Elinde
Memecoin Savaşında İpler Satıcıların Elinde

PEPE ile beraber ciddi rakamlara ulaşan memecoin’lerde satış hakimiyeti devam ediyor. Binanec’de listelendiği sürece kadar devasa bir hacim oluşturan ve ciddi bir fiyat artışı gösteren popüler meme token, listelendikten sonra hızlı bir düşüş yaşamaya başladı. Son 24 saatlik zaman diliminde yüzde 18,12 oranında değer kaybederek günün en çok düşüş yaşayan kripto para birimi olarak kayıtlara geçti.

Memecoin’lerde yaşanan bu düşüş yalnızca PEPE Coin ile sınırlı kalmadı. Floki Inu’da da (FLOKI) satıcıların devreye girmesi, memecoin savaşında tehlike çanlarının çalmasına yol açtı. Son 244 saat içerisinde yüzde 8,28 değer kaybı yaşayan varlık, günün en fazla değer kaybeden 4’üncü kripto para birimi oldu.

Listenin Başında Popüler Token’ler Var

Günün en düşük performansını gösteren FLOKI ve PEPE, diğer birçok meme token için tehdit oluşturmuş durumda. Şimdilerde birçok kripto para borsasında fiyatlarını katlayan bu varlıklar, kazanç sağlayan yatırımcılardan çok kayıp yaşayanlarla dikkat çekti. Sosyal medyanın da gündemine oturan memecoin furyası konusunda birçok fenomen de uyarıda bulunuyor.

Özellikle de en bilindik kripto para borsalarında satıcıların hakimiyet kurduğu meme token’ler, verilerdeki kritik değişiklikler sebebiyle dikkatleri üzerine çekti. Bir süredir kripto piyasalarının ana gündem konularından biri haline gelen bu varlıklarda neler yaşanacağıysa merak konusu oldu.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir