Bitcoin Ajandası

Stacks (STX) Artışı Merak Ediliyor! NFT Rüzgarı Devrede!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Stacks (STX) Artışı Merak Ediliyor! NFT Rüzgarı Devrede!

Stacks (STX) Artışı Merak Ediliyor! NFT Rüzgarı Devrede!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Stacks’ın STX coin’i iki gün öncelerde 1.38 dolar üzerinden işlem görürken bugün %88’lik bir artış elde ederek 2.6 doların üstüne çıktı. Bu güçlü fiyat temeli araştırılırken de NFT rüzgarı devreye giriyor.

Bir süredir kripto para piyasalarında devreye girerek kendisini herkese duyuran NFT rüzgarında, Stacks’e de ulaşım sağladı. Stacks’te son haftalar içerisinde artan sayılara bakıldığında bu sefer yeni NFT koleksiyonları da ortaya çıktı ve Bitcoin’e entegre edilmiş bir zincir olan Stacks’teki NFT’ler üzerinden Bitcoin NFT’leri itibarı görüyor. Çünkü Stacks, akıllı kontratlar üzerinden çalıştırabilen ve tüm işlemleri toplayıp Bitcoin’e yerleştirme yapan bir blok zinciri projesi olmuştur.

NFT Rüzgarı Devrede!

NFT Rüzgarı Devrede!
NFT Rüzgarı Devrede!

Stacks’teki NFT projelerinin alanında son zamanlarda önemli bir ilgi görülüyor. Bu haftanın başlarında da Bitcoin Birds koleksiyonu kısa sürede tükenirken yenileri de ardı ardına gelmeye başlıyor. NFT’lere olan talep üzerinden STX’ye olan talebi de doğrudan artırıyor. Bu da bir fiyat artışında birlikteliği gösteriyor.

26 Dolara Satılan Bitcoin Birds NFT’leri 1800 Doları Geçti

Stacks’teki Bitcoin Bird koleksiyonuna bakıldığında ise ayrı bir hikayesi bulunmaktadır. Bir saatten daha kısa sürede tükenme yaşayan bu koleksiyon, elle çizilmiş, 400 piksel sanatı kuşundan oluşmaktaydı. Her biri yaklaşık 26.6 dolara satılan koleksiyonlarda daha sonra StacksArt üzerinde listelenen bu NFT’ler fiyat üzerinden verilerde 1800 doları geride bıraktı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir