Bitcoin Ajandası

MetaMask Cüzdanına Yeni Bir Özellik Eklendi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. MetaMask Cüzdanına Yeni Bir Özellik Eklendi!

MetaMask Cüzdanına Yeni Bir Özellik Eklendi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

MetaMask cüzdanına yeni bir özellik eklendi. Eklenen bu özellik sayesinde yatırımcılar çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak kripto para ticareti yapabilme şansına erişecek. Üstelik bu özellikle yatırımcılar PayPal ya da kredi kartını kullanarak kripto para alıp satabilecek.

MetaMask Cüzdanı Sistemine Kredi Kartlarını Dahil Etti

MetaMask Cüzdanı Sistemine Kredi Kartlarını Dahil Etti
MetaMask Cüzdanı Sistemine Kredi Kartlarını Dahil Etti

Kripto para yatırıcımı açısından önemli bir yere sahip olan MetaMask cüzdanı, yatırımcılar için fiat para birimi üzerinden kripto para satın alabilme imkânı sağladı. Cüzdan uygulaması, sistemine entegre ettiği bu yeni özellik sayesinde, yatırımcıların banka ya da kredi kartı, PayPal ve havale/EFT gibi birçok farklı ödeme yöntemiyle çok çeşitli kripto paraları satın alabilmesine olanak sundu.

Şirket, konuyla alakalı olarak açıklamalarını Twitter hesabı üzerinden yaptı.

Kullanıcılar için Önemli Faydalar Sağlayacak

Söz konusu açıklamalarında dünyaca ünlü kripto para cüzdan şirketi, yeni “Kripto Satın Al” özelliği sayesinde Ethereum, Polygon, Fantom, Avalanche Contract Chain, Arbitrum, Binance Smart Chain, Celo ve Optimism gibi 8 farklı ağ üzerinde 90’ı aşkın kripto para birimi sunacağını duyurdu. Üstelik bu hizmetin 189 farklı ülkedeki kullanıcılar için sağlanacağını da ifade etti.

MetaMask kullanıcıları, söz konusu hizmetten faydalanabilmek adına cüzdanlarını Portföy Dapp’ına bağlayabilecek ya da MetaMask uzantı cüzdanındaki “Satın Al” butonunu kullanarak işlemi gerçekleştirebilecek. Bu menü üzerinden kullanıcılar bulundukları bölgeyi, satın almak istediği kripto para birimini ödeme yöntemini ve ağı tercih edebilme şansına sahip olacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir