Bitcoin Ajandası

Metaverse Coin’ler Delirmek Üzere!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Metaverse Coin’ler Delirmek Üzere!

Metaverse Coin’ler Delirmek Üzere!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Metaverse coin projeleri neden delirmek üzere olduğu tahminleri ile karşı karşıya? 2022’de dünya trendi olan metaverse ve piyasanın çoğuna hakim olacak gibi duruyor.

Decentraland (MANA), Walmart ve kendi kripto para birimlerinin haricinde Cardano metaverse, Axie Infinity (AXS) ve çok daha fazlasını içeren metaverse deposu ile ilgili çok büyük haberler bulunuyor. Walmart sessizce metaverse’e girmeye hazırlanıyor. CNBC, Walmart’ın 30 Aralık’ta kendi kripto para birimini ve bir NFT koleksiyonunu gerçekleştirmek için metaverse coin’lere girdiğini bildirdi.

Metaverse Coin’ler

Metaverse Coin’ler
Metaverse Coin’ler

Bazı kişiler elektronik, ev dekorasyonu, oyuncak, spor malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri dahil sanal ürünler yapma ve satma niyetlerinin hepsini tamamen metaverse deposunda ve ayrı bir dosyada mevcut olduğunu belirterek ön plana çıkıyor. Şirket, kullanıcıları için NFT’ler haricinde sanal para birimi sunumunu yapacağını söyledi.

Cardano metaverse projesi Pavia (PAVIA) arazi fiyatlarında yükselişle karşı karşıya. Bir sonraki haber Cardano metaverse için olabilir. Çünkü Cardano (ADA) metaverse projesi Pavia’da (PAVIA) arazi fiyatlarında yükselişe geçiyor. Geçen haftalarda Cardano ağı içerisinde başlatılan Pavia, içinde 100.000 arazi parselinin verildiği blockchaindeki ilk metaverse projesi olarak tercihler arasında yer aldı.

Joe Rogan, Axie Infinity Metaverse’i 11 milyon kişiye tanıtarak Axie Infinity (AXS), birkaç gün önce Joe Rogan Experience’da da büyük bir alkış alarak el üstünde tutuldu. Joe Rogan’ın deneyimi, bölüm başına ortalama 11 milyon izleyiciye sahip bulunuyor.

Decentraland’da Metaverse’e Dönüşüyor

Avustralya açık Decentraland’da (MANA) başlamaya hazır. Sonuncusu olan Decentraland (MANA) ile ilgili hızlı bir haber vermek gerekirse Avustralya Açık (AO) tenisi, Decentraland’da metaverse’e dönüşmeye başladı. Rod Laver Arena ve Grand Slam Park dahil olmak üzere Melbourne parkında sanal bir rekreasyonu, AO turnuvası süresince açık olmak üzere. Decentraland’de büyük bir gerçek dünya benimsenme örneği olarak meydanda. AO’yu metaverse’e almak, özellikle bu pandeminin çeşitlerinde görülen varyant artışı zamanlarında büyük etkinliğe gerçekten küresel erişim sağlamak için önemli bir adımdır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir