Bitcoin Ajandası

MEXC Change Global Kullanıcılarına Büyük Kolaylık Sağlıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. MEXC Change Global Kullanıcılarına Büyük Kolaylık Sağlıyor!

MEXC Change Global Kullanıcılarına Büyük Kolaylık Sağlıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Kripto sektöründe pek çok platform, rekabeti kızıştırmak adına yeni özellikler geliştirerek kullanıcılarına sunuyor. Singapurlu kripto para borsası MEXC Change Global, kullanıcılarına büyük ölçüde kolaylık sağlayabilmek adına kredi kartı aracılığıyla kripto satın alma imkânı sunuyor.

Konuyla alakalı olarak açıklamada bulunan MEXC borsası, geliştirilen bu yeni özellik sayesinde kullanıcıların artık kredi kartı ödeme yöntemini seçerek kripto para satın alabileceklerini duyurdu. MEXC Global’in iş ortağı olan VISA ve Mastercard sayesinde birçok yatırımcı fiat paralar aracılığıyla kripto varlık satın alma şansına sahip olacak.

MEXC Change Global Kredi Kartı Özelliği Getirdi

MEXC Change Global Kredi Kartı Özelliği Getirdi
MEXC Change Global Kredi Kartı Özelliği Getirdi

Açıklamalarını resmi Twitter hesabı üzerinden yapan dünyaca ünlü borsa, 30 Haziran 2022 tarihi itibariyle kredi kartı ödeme yöntemini desteklemeye başladığını belirtti.

Platformun her bir kullanıcısı, tek seferde gerçekleştireceği kripto para satın alma işlemi için kredi karıyla en fazla 5 bin dolarlık ödeme gerçekleştirebilecek. Şirketin ödeme başkanı Anthony Guo bu yeni özellikle alakalı yaptığı açıklamasında, bu gibi entegrasyonların öneminden bahsetti. VISA ve Mastercard aracılığıyla direkt olarak kripto para satın almayı sağlayan ve kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bir özellik sunulduğunu belirtti. Kullanıcıların itibari para birimlerini dönüştürmesi konusunda kolaylık sağladığını söyleyen Guo, bu sayede kripto para yatırımcılarının sayısının milyonlara ulaştığını da ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir