Bitcoin Ajandası

MicroStrategy CEO’su Bitcoin Görüşlerini Açıkladı: Daha Çok BTC Alıyoruz!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. MicroStrategy CEO’su Bitcoin Görüşlerini Açıkladı: Daha Çok BTC Alıyoruz!

MicroStrategy CEO’su Bitcoin Görüşlerini Açıkladı: Daha Çok BTC Alıyoruz!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

MicroStrategy Üst düzey Yöneticisi ve Kurucu Ortağı Michael Saylor bir söyleşi programına katıldı. Programda kendisine yöneltilen son zamanlardaki Bitcoin görüşlerinin değişip değişmediği sorusunu yanıtladı. Taylor, BTC’nin en nihayetinde güvenli bir yatırım aracı olduğuna ve aynı zamanda enflasyondan korunmanın en iyi yolu olduğuna inanan meşhur bir Bitcoin boğası olarak tanınır.

Saylor’ın Bitcoin Görüşleri Pozitif Yönde

Saylor’ın Bitcoin Görüşleri Pozitif Yönde
Saylor’ın Bitcoin Görüşleri Pozitif Yönde

Katıldığı söyleşide sunucunun sorularını yanıtlayan Michael Saylor, pandemin en çok artış gösterdiği 2020 yılından bu yana öncü kripto para birimi olan Bitcoin’in yüzde 229 gibi ciddi bir oranda büyüme kaydettiğine dikkat çekti. Üstelik bu sayede ABS para arzının yüzde 36 oranında artış gösterdiğini de dile getiren Saylor, fiyat oynaklığını yönetebilen ve uzun vadeli yatırım konusunda tecrübeli olan yatırımcılar için Bitcoin’in güvenli bir araç olduğunu söyledi.

Şimdi Daha Fazla Bitcoin Satın Alıyoruz!

Kendisine kurucusu olduğu şirket MicroStrategy’nin bu yöndeki stratejisinin ne olduğu sorulan Michael Saylor, şirketin sahibi olduğu BTC’lerin hiçbirini satmadıklarını, buna rağmen yedek nakit bulunması halinde daha fazla Bitcoin satın aldıklarını dile getirdi. Üstelik şirket yöneticisi sonsuza kadar tepeden BTC almayı planladıklarını da açıklamalarına ekledi.

5 Nisan 2022 tarihi itibariyle MicroStrategy’nin rezervinde bulunan BTC sayısının 129 bin 218 adet olduğu biliniyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir