Bitcoin Ajandası

Mike Novogratz Bitcoin’de Sert Yükseliş Bekliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Mike Novogratz Bitcoin’de Sert Yükseliş Bekliyor!

Mike Novogratz Bitcoin’de Sert Yükseliş Bekliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Kripto para alımları üzerinde ciddi bir izdiham olduğunu ve insanların Bitcoin’in 80 ya da 100 bin dolara nasıl gelindiğini anlamadan hayret edeceğini söyleyen Novogratz, altın konusu için ise artık bir değişim olduğunu ve geçmiş içerisinde de altın alanların Bitcoin’e geçtiğini söyledi. Şu an için Bitcoin’de de sert yükseliş bekleniyor.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratzi CNBC’nin ünlü Squawk Box programına katılmasıyla Bitcoin’de sert yükseliş ile ilgili konuyla fikirlerini paylaştı. Piyasa üzerinde de bu çeyrek dönem içerisinde ciddi ve parabolik yükselişler beklediğini belirten başarılı iş adam olarak değerlendirmeleri şu şekilde oldu:

“Zirve seviyeleri geçeceğimizi düşünüyorum.”

Bitcoin’de Sert Yükseliş!

Bitcoin’de Sert Yükseliş!
Bitcoin’de Sert Yükseliş!

“Bana sürekli olarak ‘yükseliş söyleyen adam’ damgası vuruluyor. Ancak gerçekten Bitcoin’de zirve seviyeleri geçeceğimizi düşündüğüm bir senaryo görüyorum. Tüm kripto para piyasasında son çeyrekte ciddi parabolik hareketler bekliyorum.”

“Buna şöyle bir örnek vermek istiyorum. Kentucky at yarışlarında son virajı ilk dönen at genelde yarışı kazanır. Ben 2 yıllık yatırım fonu yönetimi geçmişime baktığım zaman bunu görüyorum. Yılın son çeyreğinde yükseliş kaydetmeye başlayan varlıklar, seneyi de güzel yerlerde kapatırlar. Çünkü yatırımcılar bu yükselen varlığa daha çok girerler ve değerleri yukarıya çekerler. Şu anda gördüğüm tablo da bu. Ciddi bir izdiham söz konusu…”

Ethereum 5 Bin Dolar Olabilir!

“Açıkçası ben insanların ‘Nasıl 80 bin dolara, 100 bin dolara geldik’ diyeceklerini düşünüyorum. Ethereum’da da bu rakam 5 bin dolar olabilir. İnsanlar şaşkınlıkla izleyecek. Çin hamlesini yaptı, regülasyonlar konuşuldu ama piyasa sağlam şekilde durmaya devam ediyor. Çünkü taze ve yeni para piyasaya girmeye devam ediyor. Muazzam bir yetenek ve para akışı söz konusu.”

“Açıkçası altının geride kaldığını ve artık tercih edilmediğini düşünüyorum. Bitcoin ilk çıktığında altın 1750 dolardı, şu anda da 1750 dolar. Geçmişte altın alan insanların artık Bitcoin aldıklarını düşünüyorum. Ve hala altın değerinin yüzde 10’luk kısmındayız. Bitcoin konusunda gidilecek çok yol var. Bir yer değiştirme konusu olduğu da gerçeğini atlayamayız.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir