Bitcoin Ajandası

Milyarderlerin Solana Yorumları Sosyal Medyada Yayıldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Milyarderlerin Solana Yorumları Sosyal Medyada Yayıldı!

Milyarderlerin Solana Yorumları Sosyal Medyada Yayıldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Birbirlerinden farklı SOL yatırımları hakkında konuşma yapan ve indirimli alınan token’lardan, satış yapmaya kadar giden birçok “şaka” yollu ve ciddi durumlardan uzak olarak konuşma yapıldı. Bu sırada da Solana yorumları kripto para topluluğunun tepkisini çekti.

Kripto para dünyasında birçok iş insanı tarafından yapılan yatırımlar merak edilirken, ABD’deki bir podcast’te yaşanan konuşmalar, sosyal medyada tepki çekerek gündem oluşturdu. Bitcoin ilk sırada yer almak üzere kripto para yatırımları konusunda bilinen Social Capital kurucusu olan Chamath Palihapitiya ile Craft Ventures ortağı David Sacks’in katılım sağladı. “All-in” adlı podcast’te, SOL yatırımlarıyla ilgili yapılan Solona yorumları ve şakalarının podcast’in kaydedildiği tarihten yaklaşık bir ay sonra sosyal medyada yayılmaya başlandı.

Solana Yorumları Yayıldı!

Solana Yorumları Yayıldı!
Solana Yorumları Yayıldı!

Podcast ile yayınlanan bir bölümünün kesilerek yayınlandığı bölüm içerisinde yatırımcılar birbirlerine sorular sordu. Bu sorular içerisinde “Sen Solana tutuyorsun, değil mi?” gibi sorular varken, Palihapitiya ise bu soruya “Gibi…” diye cevap verdi. Palihapitiya ayrıca ilerleyen bölümlerde, “Sen benim indirim olmadan bir şey aldığımı mı düşünüyorsun? Her şeyi indirimle alırım” diyor.

Bir Twitter kullanıcısı tarafından da “İşte birkaç dolar milyarderi yatırımcının Solana konusunda ‘pump ve dump’ ile ilgili şakaları…” yazarak paylaşım yaptığı videolarda kısa zamanda kripto para topluluğunun en çok konuştuğu konulardan biri haline geldi ve programdakiler için ağır tepkiler görüldü.

Solana Son 1 Yılda %17.000’lik Bir Yükseliş Kaydetti

Yüksek sayılar içerisinde takipçisi olan hesaplara göre bazıları, “Hayat da kripto para piyasası da acımasız. Bu tür yatırımcılarla eşit şartlarda oynadığınızı mı sanıyorsunuz?” derken, bazıları ise videonun kısa olduğunu ve podcast’te Solana projesi hakkında da bilgi verildiği bildirdi. Görüntülerin tüm podcast’teki havayı yansıtmadığı belirtildi.

Yaz ayları içerisinde görüldüğünde büyük bir yükseliş hareketi başlattı ve Solana, son 1 yıl içerisinde %17.000’lik bir yükseliş kaydetti. Yatırımcılarına ciddi meblağlar kazandıran Solona, piyasa değeri açısından 4. en büyük kripto para olan SOL, haberin yazıldığı dakikalarda ise 243 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir