Bitcoin Ajandası

Milyonların Takip Ettiği Analistten Gözlerim Bu Altcoin’de! Patlayabilir Yorumu
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Milyonların Takip Ettiği Analistten Gözlerim Bu Altcoin’de! Patlayabilir Yorumu

Milyonların Takip Ettiği Analistten Gözlerim Bu Altcoin’de! Patlayabilir Yorumu

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Milyonların takip ettiği analist gözlerini altcoinden alamadığını söyledi ve Bitcoin (BTC) düzeltmesinin de en kötü kısmının muhtemelen geride kaldığını söyledi.

Yeni bir videoda, milyonların takip ettiği analist, 1,7 milyon YouTube abonesi için açık kaynaklı Blockchain ödeme platformu Terra’da (LUNA) bulduğunu söyledi. Guy, LUNA’nın son olumlu fiyat hareketine göre yorum yaparak, platformdaki stablecoin talebi ve yakın tarihli bir protokol güncellemesi tarafından yönlendirme olduğunu da belirtti. Analist, şu ifadeleri kullanıyor:

“Bu dinamikler LUNA’yı aya gönderdi. Hafta sonu küçük bir düzeltme görmüş olsa da LUNA önümüzdeki günlerde 75 dolara geri dönerse, yakında 90 dolara ulaşabilir.”

Milyonların Takip Ettiği Analistten Güçlü Yorum

Milyonların Takip Ettiği Analistten Güçlü Yorum
Milyonların Takip Ettiği Analistten Güçlü Yorum

Yorumlarının yanı sıra bir de Guy’ın radarında Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) bulundu. Analistin elde ettiği verilere göre MATIC’in son günlerde oluşan gücü, Polygon’un “büyük bir duyuru yapacağı” beklentisine atıfta bulunabilir. Analistin yorumuna göre MATIC’in rallisine Polygon’un sürekli benimsenmesi ve Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in yer alacağı etkinliğe az kalması neden olmuş gibi görünmeye devam ediyor.

Okex Kripto Borsasının Utility Tokenı

Bunlara göre Guy, OKEx kripto borsasından utility tokenı olan OKB’yi tartışmaya devam ederken son fiyat hareketine rağmen tokenı takas etmeyeceği yönünde de imalarda bulundu. Analistin verilerine göre:

“OKB geçen yıl oldukça iyi bir performans sergiledi, ancak performansı BNB (Binance Coin) ve FTT (FTX Token) ile karşılaştırıldığında sönük kalıyor. Analist, “Finansal tavsiye değil, ancak normal kripto para birimlerine bağlı kalırdım,” ifadeleri ile altcoin’lere yönelik analizini sonlandırıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir