Bitcoin Ajandası

Milyonluk Aboneli Analist Bu Altcoin Top 10’a Girebilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Milyonluk Aboneli Analist Bu Altcoin Top 10’a Girebilir!

Milyonluk Aboneli Analist Bu Altcoin Top 10’a Girebilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Herkes tarafından bilinen kripto kanalı olan Coin Bureau’un analisti, aboneleriyle birlikte Cosmos (ATOM) değer teklifleriyle ATOM’un neden ralli modunda olduğunu belirterek altcoin top 10’da olabilir yorumunu yapıyor.

Cosmos, IVY League bilgisayar bilimcisi Jae Kwon aracılığıyla 2014’ün başlarında kurulan ve Cosmos‘un gelişiminde de All In Bits Inc de dahil olmak üzere Cosmos üzerine inşa edilen iki düzineden fazla şirketi görevlendirilmektedir. Şirketi koordine eden İsviçreli bir kar amacı gütmeyen Interchain Vakfı tarafından denetlendiği de biliniyor. Coin Bureau analisti konuya yönelik şu yorumda bulunuyor:

“Cosmos tabanlı Blockchain’lerin tümü, Jae Kwon tarafından geliştirilen Tendermint konsensüs mekanizmasını kullanıyor. Tendermint aslında kripto para birimindeki en güvenli hisse kanıtı konsensüs mekanizmalarından biridir.”

Bu Altcoin Top 10’a Girebilir!

Bu Altcoin Top 10’a Girebilir!
Bu Altcoin Top 10’a Girebilir!

Analiste göre, Cosmos’un ATOM isimli kripto para birimi, ekosistem üzerinde diğer kripto para birimlerinden tarihsel olarak geride kaldı. Bunun temel nedeni, Cosmos ekibinin IBC’yi bitirmeye odaklanmış olmasıdır. Artık IBC tamamen bittiğinde de Cosmos ekibi dikkatleri projeye kaydırarak işlem yapıyor. Bu nedenle analist, altcoin projesinde güçlü hareketler bekliyor. Bu beklentiye göre de bu altcoin top 10’u görebilir diye düşünüyor.

ATOM İlk 10’a Girebilir ve 150 Doları Vurabilir!

Analistin üzerinde durarak dikkat çektiği, ATOM son zamanlara göre önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 38,78 doları aştı. Coin Bureau analisti konuya yönelik şu yorumda bulunuyor:

“Bu kısmen, ilk haftasında 3 milyon doların üzerinde hareket gören ve şu anda 40 milyon doların üzerinde toplam değere sahip olan Emeris’in piyasaya sürülmesinden kaynaklanıyor. Bu kötü değil ama harika da değil ve ATOM talebinin çoğunun başka bir yerden geldiğini gösteriyor.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir