Bitcoin Ajandası

Mobil Öncelikli Altcoin Artış Gösterdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Mobil Öncelikli Altcoin %20 Artış Gösterdi!

Mobil Öncelikli Altcoin %20 Artış Gösterdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Son zamanlarda sessizliğini sürdüren piyasalarda Celo, mobil öncelikli piyasalar için bilerek devreye girdi ve meydan okumaya başladı.

Son birkaç gün içinde yaşanan kripto para piyasalarında son derece sessizlik hakim olurken en büyük 10 kripto parası da son 24 saat içerisinde genellikle sabit bir konumda yer alarak etkisiz kaldı ya da hafif bir şekilde düşüş gördü. Buna rağmen sonunda mobil öncelikli altcoinde artış yaşandı.

Celo, Mobil Öncelikli Altcoin için Meydan Okudu!

Mobil Öncelikli Altcoin Artış Gösterdi!
Mobil Öncelikli Altcoin Artış Gösterdi!

Celo ise durgun kripto para piyasasına meydan okumak için belirlediği %21.6 oranında artış göstererek 3.51 dolara yükseliş yaşadı. Celo bu sefer son bir hafta içerisinde %35.3 oranında yükselişi tamamlamış oldu.

Celo, merkezi bulunmayan ve bir de eşler arası ödeme platformu oluşturmayı amaç olarak belirleyen mobil öncelikli bir kripto projesi olarak kullanıcılar bu kripto para biriminde telefon numaralarını kullanarak kripto ödemelerini gerçekleştirerek ekstra fayda alabilirler.

Bulut Bilişim Pazarına Alternatif

Blockchain projesi kapsamında dünya çapında bağımsız veri merkezleri ağı tarafından yönetilen merkezi bulunmayan bir bilgisayar olarak tasarlanandı ve şu anda büyük teknoloji şirketlerinin hakimliğini sağladı. Şimdi ise bulut bilişim pazarına merkezi olmayan bir alternatif olma maksadıyla da ortaya çıkarılmış olundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir