Bitcoin Ajandası

MoonPay 3 Milyon Dolara CryptoPunk Satın Aldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. MoonPay 3 Milyon Dolara CryptoPunk Satın Aldı!

MoonPay 3 Milyon Dolara CryptoPunk Satın Aldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

MoonPay CryptoPunk alımı yaparak ses getirdi. Kripto ödeme şirketi, popüler NFT koleksiyonu olarak bilinen #2681 nolu parçasını satın aldığı bilgisini duyurdu. Şirket bu parça için 3 milyon dolar değerinde 900 ETH harcamasında bulundu.

MoonPay CryptoPunk alımı yapma nedeni ve bu alımın kazandıracakları merak edilmeye başlandı.

MoonPay CryptoPunk Alımı Nasıl Oldu?

MoonPay CryptoPunk Alımı Nasıl Oldu?
MoonPay CryptoPunk Alımı Nasıl Oldu?

MoonPay, concierge isimli hizmeti vasıtasıyla satın almayı gerçekeştirdi. Şirket, bu hizmet vasıtasıyla Snoop Dogg, Jimmy Fallon gibi dünya genelinde öne çıkan isimlerin büyük NFT alımlarına aracılık etmesiyle biliniyor.

Yaptığı BAYC satın alımlarıyla isminden söz ettiren şirket, şimdi koleksiyonunu hedefine almış gibi görünüyor. Şirketin hizmetin anlayışı, NFT’leri satın almak ve ünlü kullanıcıların adreslerine teslim ederek onlardan bir kazanç elde etmek üzerine kurulu.

MoonPay Hedefine Aldı

Popüler NFT pazar yeri olan OpenSea’nin verilerine bakıldığında, bu satın alma, şirketin 2. Crypto Punk’ını meydana getiriyor. Verilerde şirket, 1 ay önce de #4222 nolu parçayı satın aldığı bilgisi yer alıyor.

Koleksiyonu, en popüler olarak öne çıkan NFT koleksiyonlarından biri olarak değerlendiriliyor. CryptoSlam verilerinde bugüne kadar 2 milyar dolara yakın satış yaptığı bilgisie ulaşılıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir