Bitcoin Ajandası

MoonPay NFT Alımları için Kredi Kartı Hizmetini Sunuyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. MoonPay NFT Alımları için Kredi Kartı Hizmetini Sunuyor!

MoonPay NFT Alımları için Kredi Kartı Hizmetini Sunuyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1770 0

Kripto şirketleri için bir ödeme altyapı sağlayıcısı olan MoonPay NFT satın alımlarını kolaylaştırmak üzere hamle uyguladı ve artık NFT alımları için kredi kartı hizmeti veriyor. Ayrıca MoonPay kullanıcılarına NFT koleksiyon ürünlerini nakit almaları için de ayrıca fırsat sunuyor.

Ödeme altyapı sağlayıcısı olan MoonPay, müşterilerine artık NFT alımları için kredi kartı hizmeti sunuyor. MoonPay, kullanıcılarına Apple Pay, Samsung Pay, Google Pay SEPA, Faster aracılığıyla ödeme seçeneği de sunuyor.

NFT Alımları için Kredi Kartı Hizmeti

NFT Alımları için Kredi Kartı Hizmeti
NFT Alımları için Kredi Kartı Hizmeti

MoonPay’in sunduğu yeni hizmet olan NFT Checkout, özellikle kullanıcılarına NFT üzerinden erişim vermek isteyen markalar, içerik oluşturan ve pazar yerleri için oluşturuldu. Bu hizmet sayesinde NFT’ler kartla satın alınabiliyor.

Benzer şekilde kripto para borsalarından Coinbase’in Mastercard ile planlanan NFT pazarının da kullanıcılarına kartla kolaylık sağlanmak üzere bir ortaklığa varıldı.

MoonPay’in NFT Checkout Uygulaması

MoonPay CEO’su Ivan Soto Wright konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Şu anda, NFT piyasası kripto para birimine sahip yüz milyonlarca insanla sınırlı. MoonPay’in NFT Checkout’u, milyarlarca daha fazla kredi kartı sahibine kapıyı açtı ve sahipliğini hızlı ve kolay hale getirdi.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir