Bitcoin Ajandası

MoonPay Yeni Kripto Para Uygulamasını Duyurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. MoonPay Yeni Kripto Para Uygulamasını Duyurdu!

MoonPay Yeni Kripto Para Uygulamasını Duyurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Miami merkezli ödeme şirketi MoonPay, yeni kripto para uygulamasıyla dikkatleri üzerine topladı. Bu uygulama sayesinde şirket, her geçen gün müşterilerine sunduğu hizmetleri artırıyor.

Kripto ödeme şirketleri arasında öncü isimlerden biri olan MoonPay, son zamanlarda attığı adımlarla dikkat çekiyor. Perakendeye yönelik bir uygulama geliştirme hedefi olan şirket, yeni kripto para uygulamasıyla beraber pek çok yeni atılıma gireceğini de açıkladı. Mart ayından bu yana 15 bin kullanıcı tarafından test edilen bu uygulama, bugün gerçekleştirilen bilgilendirmeye göre App Store ve Google Play’de yer alıyor. Şirket, uygulamanın amacını kullanıcılara birden fazla kripto cüzdanını ve yüzlerce kripto para birimini yönetebilmesine imkân sunması olarak gösterdi.

Yeni Kripto Para Uygulamasının Detayları Açıklandı

Yeni Kripto Para Uygulamasının Detayları Açıklandı
Yeni Kripto Para Uygulamasının Detayları Açıklandı

Yeni uygulama, şirketin kripto alanında ödeme altyapısı sunmaya ilişkin temel bir iş modeli olarak tanımlandı. MoonPay, kripto piyasalarındaki faaliyetlerini artırırken, diğer taraftan da NFT teknolojisini benimsemek üzerine çalışmalar yürütüyor. NFT alanında da ciddi hamlelerde bulunan kripto ödeme şirketi, ilerleyen süreçlerdeki çalışmalarıyla alakalı olarak şimdiden kullanıcılarını heyecanlandırmayı başardı.

MoonPay kurucu ortaklarından olan ve CEO olarak görev yapan Ivan Soto-Wright konuyla alakalı olarak bazı açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamalarında şirket yetkilisi, yeni uygulamanın şirket müşterilerine kripto varlıklar ve dijital para birimleriyle etkileşimde bulunabilmenin yeni bir yolu olduğunu söyleyen CEO, bu projenin lider markanın temelini oluşturmak için tasarlandığını da belirtti. İş ortakları ve içerik üreticilerinin Web3 ekosistemi içerisinde benimsenmeye devam edeceğini de ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir