Bitcoin Ajandası

Muhteşem Rallide Büyükler Uyurken Bu 11 Altcoin Uçuyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Muhteşem Rallide Büyükler Uyurken Bu 11 Altcoin Uçuyor!

Muhteşem Rallide Büyükler Uyurken Bu 11 Altcoin Uçuyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Büyük kripto paralarda uyuma görülürken muhteşem rallide günün en çok yükseleni, dün de olduğu gibi, The Sandbox’ın SAND tokenı oldu. The Sandbox’ın metaverse tabanından bir kısmı da 29 Kasım tarihinde başlayacak. Hatta birçok haftalık oyna-kazan etkinliği de token için bir yükselişe yol açmış olabilir.

The Sandbox’ın kısmi ama potansiyel bir Adidas ortaklığı da gündeme geldi. Bu durumda değer kazanımında etkileşim meydana geldi. İkinci sırada ise Audius (AUDIO) bulunmaya devam ediyor. Bu kadar muhteşem rallide yükselişe geçen AUDIO, yüzde 26’lık bir yükseliş görerek ilerleme kaydetti. Ağ üzerindeki son gelişmelere bakıldığında, artık Twitter ve Discord kullanıcılarının Audius sayesinde de NFT’leri bu platformlara yerleştirebileceği de göz ardı edilmiyor.  “Gömülü” işlevsellik altında, NFT’lerin kullanımları ve Web 3.0 entegrasyonu yoluyla yoğun ilgi gören etkileşimlerin iyileştirilmesi amaçlanıyor.

En çok yükselişe geçen üçüncü altcoin ise Zcash (ZEC) olurken %26.32 oranında yükseliş gören ZEC’in değer kazanımlarının sonrasında, çekirdek protokolünün proof-of-work’ten (PoW) proof-of-stake’e (PoS) geçişini çevreleyen coşku yer almaya devam ediyor. Dördüncü sırada ise yükselişte en çok kazanan XDC Network (XDC) olurken kurumsal kullanıma hazır hibrit bir Blockchain teknolojisi şirketi olan XDC Network’ün XDC tokenı, yüzde 24.13 oranında yükseliş de gördü.

Muhteşem Rallide LRC, BORA, CRO, ONE da Yükseldi!

Muhteşem Rallide LRC, BORA, CRO, ONE da Yükseldi!
Muhteşem Rallide LRC, BORA, CRO, ONE da Yükseldi!

Sıralamada beşinci olarak yer alan merkezi bulunmayan kripto borsalarının oluşturulması için tasarlanana ve açık bir protokol olan Loopring’in LRC tokenı %19,01 yükselmiş duruma geçti. LRC’nin sonrasında ise kendisini dijital içerik dağıtımında ve katılımcılara teşvik sağlayan merkezi bulunmayan bir eğlence platformu olarak tanımlayan Bora (BORA) takip ediyor. Bu coin, %18.18’lik bir yükseliş gösterdi.

Ünlü borsalardan biri olan Crypto.com’un CRO tokenı da yükselişlerini devam ettiren token’lardan olurken son 24 saat içerisinde % 16.73 oranında değer kazanmaya devam ederken coin’in haftalık kazancı %100’e yakın görüldü. Bu yükseliş sonrasında ise borsa işlemlerinde Staples Center’ın isim haklarını satın alması ve ana akımda gündeme gelmesi gibi faktörler de yer almaya devam etti. Sekizinci sırada ise merkezi bulunmayan uygulamaların oluşturulması için kullanılan Harmony (ONE) yer alırken ONE, son 24 saatte %16.18 değer kazandı.

Oyun Odaklı Coin’ler İvmesini Koruyor

Son aşamada sıralamalarda ise popüler oyun odaklı tokenlar olan Gala (GALA) ve Enjin Coin (ENJ) yer alıyor. ENJ %13.98 oranında yükseliş görürken GALA %15.11 değer kazanırken son olarak, Ethereum’daki NFT’ler için ilk katman-2 ölçekleme çözümü olan Immutable X (IMX) yüzde 12.69 kadar değer kazandı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir