Bitcoin Ajandası

Mükemmel Analistten Şoke Eden Ripple Tahminleri!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Mükemmel Analistten Şoke Eden Ripple Tahminleri!

Mükemmel Analistten Şoke Eden Ripple Tahminleri!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Peter Brandt, Ripple ile bağlantısı bulunan XRP tokeni için tüm zamanların en düşük seviyelerine düşebileceğini söyleyerek şoke eden Ripple tahminleri hakkında yorumlarını dile getirdi.

Peter Brandt, tüm zamanlarda en düşün seviyelerin görüleceğine dair Pipple tahminleri yaparak dikkatleri Ripple kullanıcılarına endişe yarattı. Attığı twette şu sözlere değindi:

“Ripple bir gelgit dalgasına dönüşmek üzere mi? $XRPBTC bir H&S üst modeli oluşturuyor. Aynı şeyin tamamlanması, tüm zamanların en düşük seviyelerinde hedef belirleyecektir.”

Mükemmel Analistten Şoke Eden Ripple Tahminleri!
Mükemmel Analistten Şoke Eden Ripple Tahminleri!

Ripple Tahminlerinde zamanın En Düşük Seviyeleri Yönelim Var!

Mükemmel yorumlarıyla trader başarılı tahminlerine yönelik başarısıyla anılan Peter Brandt, yine önemli açıklamalara ile ön plana çıktı. Peter Brandt, listede yedinci sırada yer alan ve en büyük kripto para birimi olan XRP’nin neden mevcut 0,6 dolar seviyesinden düşeş yaşayabileceği ve tüm zamanların en düşük seviyesini görebileceğini konusunda sorulara cevap verdi. Analiste göre, XRP/BTC bir H&S modeli oluştururken bu yılın başlarında 19 Nisan’da 1,9 dolarla zirveye ulaşmanın yanında Ripple’a bağlı XRP tokeni şimdiye kadar tekrar yükselme durumunu başarıyla tamamlayamadı.

Peter Brandt, XRP/BTC Pariteleri

Ripple SEC’e karşı yasal savaşta birkaç başarı elde etse de XRP iki aydan fazla bir süredir düşüş görmekte ısrarcı tavırlar sergiliyor. Peter Brandt, XRP/BTC paritelerinde Baş ve Omuzlar paternine sahip bir grafiği meydana çıkartarak analistin bu işlemin bir tersine dönüş modeli olduğunu vurguladı. Bunun tamamlanma sürecinin de XRP tokeniyle tüm zamanların en düşük seviyelerine götüreceğini ekledi. Analistin yorumuna göre, XRP gerçekten “gelgit dalgasına dönüşmek üzere mi?” diye soruyu yanıtlamak gerekirse kripto paranın fiyatının yakın gelecekte artmasını bekleyen XRP ordusuyla alay edilme noktasına gelindi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir