Bitcoin Ajandası

NBA Yıldızı Stephen Curry Kripto Oyununda!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. NBA Yıldızı Stephen Curry Kripto Oyununda!

NBA Yıldızı Stephen Curry Kripto Oyununda!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Geçtiğimiz günlerde 180 bin dolar ile “Ape” NFT’si alan dünyaca ünlü NBA yıldızı Stephen Curry, ‘Öneriniz var mı?’ sorusu ile artık kripto para oyununda olduğunu belirterek bu sorusuna yönelik cevabı Michael Saylor’dan aldı.

El Slavador’un Bitcoin üzerinden bir ilki imza atarak Bitcoin’i yasal para ilan etmesiyle NFT çılgınlığı arttışının yaşandığı günlerde bir ünlü daha bu akıma kazandırıldı. NBA ve dünya üzerinde en iyi basketbol oyuncularından biri olan Stephen Curry, Twitter hesabından kripto para sektörü üzerinde dahil olduğunu NFT alımı ile kripto oyununa dahil olduğunu açıkladı:

“Kripto oyununa ben de başlıyorum. Önerisi olan var mı?”

Stephen Curry’in Kripto Oyununda Sorusuna Cevap Geldi

Stephen Curry’in Kripto Oyununda Sorusuna Cevap Geldi
Stephen Curry’in Kripto Oyununda Sorusuna Cevap Geldi

“Öneriniz var mı?” diyerek sorularını yönelten Stephen Curry Bitcoin için maksimalist olan ve her defasında da en büyük kripto paralarda önemi vurgulayan Michael Saylor’dan cevap geldi. Bugüne kadar da 3 milyon dolardan daha fazla Bitcoin alındığını da belirten Saylor şu ifadelerre yer verdi:

“Steph, senin sorduğun soru hakkında binlerce saat düşündüm ve en sonunda Bitcoin’i seçtim. Bitcoin’in dijital emlak olduğunu düşünüyorum. Hope.com’da, çokça ücretsiz Bitcoin eğitim videosu paylaştım. (Ya da bana DM gönderebilirsin)”

180 Bin Dolara NFT Aldı!

Hatırlanacağı üzere son dönemde çılgınca ilgileri üzerine toplayan endüstrilerde NFT’ler Curry’nin büyük ilgisini gördü. 33 yaşında oyuncular ise geçtiğimiz haftada “Bored Ape Yat Kulübü”nün NFT’lerinden bii için 55 ETH (yaklaşık 180 bin dolar) ödeme yapmıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir