Bitcoin Ajandası

NFL Yıldızı Daha Önce Bitcoin Almadığı için Pişman Oldu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. NFL Yıldızı Daha Önce Bitcoin Almadığı için Pişman Oldu!

NFL Yıldızı Daha Önce Bitcoin Almadığı için Pişman Oldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Ulusal Futbol Ligi’nde kıdemli olan NFL yıldızı Suh, kariyer olarak daha başlarındayken Bitcoin’e yatırım yapabilecekken gece kulüplerinde ve diğer eğlence türlerinde para harcamaktan şikayet ederek bir tweet yayınladı.

Tweetlerde Suh, kariyeri boyunca yapılan finansal hataların üzerine açıklamalarda bulundu ve ne yapacağına dair görüşlerini dile getirdi. NFL yıldızı Suh’a göre, harcamaları konusunda alakalı bir mücadelesi olduğunu ve bu bütçenin de zayıf olduğu üniversiteye kadar yaşamış ve o geçmişe kadar uzanmış olduğunu dile getirdi. Suh, NFL sözleşmesinden faydalanarak genç yaşta para kazandığını aktardığını ve kendi durumundaki diğer kişilere dinsel olarak bütçe ayırmalarını da tavsiye etti.

NFL Yıldızı Pişman!

NFL Yıldızı Pişman!
NFL Yıldızı Pişman!

Genç yaşta biraz para kazandım. Bu bir lütuf olabilir, ama aynı zamanda sorun da olabilir. Bazı hatalar yaptım, en iyilerden öğrendim ve sonunda finansal başarı için bir formül buldum. Ben üniversitedeyken başladı. Kolej çocukları büyük bütçeciler değildir. Kiranı ödüyorsun ve geri kalan her şey çöpe gidiyor. Yani o sıralarda para kazanırsan öğreneceğin çok şey var. Üniversite oyuncularına ödeme yapıldıkça bu sorun daha da kötüleşecek.

Startup Liderleriyle Görüşme

Tecrübeli savunma oyuncusundan, kariyerinin son zamanlarında zengin ve varlıklı olmak arasındaki farkı keşfedip çözümlediğini ve NFL sözleşmelerinin anında ortadan kalkabilecek bir gelir olduğunu söyledi. Suh, iş dünyasına girmek için Girişim Kapitalistleri ve startup liderleriyle aralarında görüşmelerinin başladığını ve bunun kendisinin de finansal disiplin yaratma yolculuğuna çıkardığını söyledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir