Bitcoin Ajandası

NFT Art Finance (NFTART) Nasıl Satın Alınır?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. NFT/Token
  4. »
  5. NFT Art Finance (NFTART) Nasıl Satın Alınır?

NFT Art Finance (NFTART) Nasıl Satın Alınır?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Satın alma işlemi için NFT Art Finance listelemesi yapan borsalardan biri olan Hotbit Borsası üzerinden nasıl bir işlem yapılması gerektiğini örneklendirerek açıklayalım.

Bir Hotbit hesabı oluşturulur ve giriş yapılır. Sonrasında satın almak istenilen miktar kadar borsaya para aktarılır. Aktarmanın ardından Piyasalar bölümünden, Spot sekmesini seçerek USDT araması yapılır ve para, USDT para birimine çevrilir.

NFT Art Finance’de tekrar Piyasalar sayfasından arama bölümüne NFT Art yazılır ve NFTART/nUSD paritesi seçilir.

Satın almak istenilen miktar girildikten sonra Buy NFT Art seçeneğiyle satın alma işlemi tamamlanır.

NFT Art alımı için Trust Wallet cüzdan ile PancakeSwap üzerinden de sonuca ulaşmak mümkündür.

TrustWallet cüzdanına giriş yapılarak Binance Smart Chain kripto token birimine ait cüzdan kodu alınır ve kopyalanır.

Binance hesabına giriş yapılır ve kopyalanan cüzdan hesabına BEP20 protokolü üzerinden 0.1 BNB altında olmamak koşuluyla BNB transferi yapılır.

Transferden sonra DApp sekmesinden PancakeSwap platformuna gidilir.

Buradaki takas bölümünde üst kısımdan BNB seçimi yapılır ve alt kısımdan NFT Art araması yapılarak seçilir. NFT Art aramasına karşın bir sonuç çıkmadıysa 0xf7844cb890f4c339c497aeab599abdc3c874b67a NFT Art contract address kodu, arama bölümüne yapıştırılır.

Satın almak istenilen NFT Art Token miktarı satın alınır ve alt kısımda bulunan Swap seçeneği seçilir.

PancakeSwap üzerinden NFT Art Token satın alma işlemi yaparken hata kodu alındığında üst kısımda yer alan üç çizgiden oluşan ayarlar sekmesindeki yüzdelik kısma 11, bundan da sonuç alınmazsa 12 değeri girilerek satın alma işlemi yapılır.

NFT Art Finance (NFTART) Token Nereden Alınır?

NFT Art Finance (NFTART) Token Nereden Alınır?
NFT Art Finance (NFTART) Token Nereden Alınır?

Binance Smart Chain blok zinciri üzerinde bulunan NFT Art Finance Token arzının %4’lük bölümü geliştirme ve pazarlama için ayrılmış, %50’lik bölümüyse yakılmıştır. NFT Art Finance Token’ın kalan %46’lık bölümü piyasa içinde ve PancakeSwap merkeziyetsiz kripto borsasında bulunmaktadır.

NFT Art listeleyen borsalar, satın alma işlemi için sonuç almakta fayda sağlayacaktır. Bu borsalar şu an için bellidir ancak listelemeye yeni borsalar da dahil olabilmektedir. NFT Art Finance’i listeleyen borsalar üzerinden satın alım yapmak mümkün olmaktadır.

NFT Art Coin Nedir?

NFT Art Coin, Nft Art platformu aracılığıyla NFT üretme ve üretilen NFT’yi alıp satma gibi tüm NFT ticari işlemlerinde kullanılmak amacıyla oluşturulmuştur. Bu bir kripto para değildir, NFT olarak öne çıkar.

NFT Art Finance; sanatçıları ve içerik üreticilerini yatırımcılarla birbirine bağlayan bir NFT platform köprüsü işlevini görür.

Sanatçılara ait görsel sanat öğelerinin ve müzisyenlere ait şarkıların ya da ses dosyalarının çok hızlı ve basit bir şekilde NFT olarak dönüştürülüp alınıp satıldığı bir platform olarak tasarlanan NFT Art, sanatsal açıdan öne çıkma başarısını gösteriyor.

Yeni Müzik ve Sanat Çağına Katılın sloganıyla kuruluşu gerçekleştirilen NFT Art, benzersiz bir NFT platformu olarak kendini belli etti. Platformun, içerik üreticileri ve yatırımcılar açısından güvenli bir NFT finans merkezi olma amacını taşıdığı biliniyor.

Şimdi beta versiyonu bulunan NFT Art 2021 yazında açılan mobil uygulama ile faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde pazar yerleri barındıracak olan NFT Art’ın, beta açılımı sonrasında herkese ulaşma hedefiyle yola çıktığını gördük.

NFT Art Finance Coin Nedir?

NFT Art Finance Coin Nedir?
NFT Art Finance Coin Nedir?

NFT Art Coin, NFT Art Token’a yapılan yanlış isimlendirmelerinden biri olarak öne çıktığını söyleyebiliriz. Platformla ilgili fazla bilgi alınmayınca isimlendirmelerle ilgili çeşitlilik ve karmaşa da beraberinde gelmiştir.

NFT Art Coin ve NFT Art Finance Coin olarak da bilinen NFT Art Token, NFT Art Finance platformu üzerinden NFT oluşturma, alım, satım gibi tüm NFT ticaret işlemlerinde kullanılmak amacıyla oluşturulmuştur.

NFT Art Token’ın en dikkat çeken özelliği, her alım satım işleminde %10 komisyon kesintisi yaparak bunun yarısını yakması ve kalan %5’lik bölümünü de yatırımcılarına ödül olarak sunmasıdır.

TechRate tarafından kontrol edilen akıllı sözleşmesiyle NFT Art Finance Token ilk başta güvenliği sağlar. Platformun kurucularının hiçbir şekilde cüzdanlarında NFT Art Token bulundurmadığı bilinmektedir. Bunun yanında NFT Art Token kontrolü de kurucularda değil tamamen yatırımcılarda bulunmaktadır. Platformun bu özelliği de yeni dahil olacak kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

NFT Art Finance Hangi Borsada?

NFT Art ilgili araştırma yapanların mutlaka sorduğu sorulardan biri de hangi borsa tarafından listelendiğidir. Listelemeyi yapan borsalardan alım satım işlemleri yapılacağından bu önemli bir sorudur.

NFT Art Token, PancakeSwap Borsasına ek olarak diğer kripto borsası DigiFinex Borsası’nda da listeleniyor. Borsalarda güncel listelenmeler değişebilmekte, başka borsalar da NFT Art Finance’yi ekleyebilmektedir.

NFT Art Finance Yorumları Nasıl?

NFT Art Finance, NFT token birimleri ve platformları içinde en popüler olanı ve en çok kendinden bahsettiren token birimi olarak bilinmektedir. Bu açıdan yorumlar genel itibariyle olumludur.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir