Bitcoin Ajandası

Popüler Rock Grubu Evanescence NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürdü!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Popüler Rock Grubu Evanescence NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürdü!

Popüler Rock Grubu Evanescence NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürdü!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Son zamanlarda gündeme gelen NFT piyasasında ilerleme kaydedilmeye devam ediyor. Uzun zamandır parçalarıyla çok sevilen rock gruplarından birisi olan Evanescence de NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Popüler rock gruplarından biri olan Echoes From The Void isimli NFT koleksiyonu tanıtılmak maksadıyla Incendium ve Sweet ile ortaklık kurdu. Dihital koleksiyon grup içerisinde olan grafik antoloji serisi Echoes From The Void’den ilham alınarak tasarlandı. 2019 Eylül tarihinde Sweet Pazar yerinde de satışa sunuldu. Şu anda da Evanescence de NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü.

“@IncendiumOnline ile takım kurmak ve Sweet, ‘Echoes From The Void’ NFT koleksiyonumuzu tanıtmak için. Şimdiye kadar yaratmayı sevdiğimiz karakterlere ve hikayelere yeni bir boyut ekliyoruz.”

Evanescence NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürdü!

Evanescence NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürdü!
Evanescence NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürdü!

Echoes From The Void, Incendium aracılığıyla oluşumu sağlanan OPUS kitap serisinin bir parçası olarak yayına alındı ve ilk baskısında da tükendi. Evanescence’in fantastik grafik antoloji serisinin ilk sayısıdır. Koleksiyon, her ikisi de grubun 2021 albümü The Bitter Truth’da yer alan “Better Without You” ve “Wasted On You” şarkılarına dayanan özel bir hikaye anlatmaktadır.

Sağlanan bu anlaşma ile kurulan işbirliği 3 farklı koleksiyon ürünü üzerinden yer alıyor. Bu ürünler arasında koleksiyon kartı, sanal bir hatıra parası ve 3D bir heykel bulunuyor.

Amy Lee Açıklamaları

Konuyla alakalı açıklamada bulunan Amy Lee, şu ifadeleri kullandı:

“Echoes From The Void’in sanatının ve hikayelerinin dijital alana dönüşmesini görmek muhteşemdi. Dijital koleksiyon dünyasına dalmak, yaratmayı sevdiğimiz karakterlere ve hikayelere yeni bir boyut eklememize izin veriyor. Echoes From The Void’in geri kalanı ortaya çıkarken daha ne yapabileceğimizi görmek için sabırsızlanıyorum.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir