Bitcoin Ajandası

NFT Pazaryeri Rarible Flow Blok Zinciri ile Entegre Oldu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. NFT Pazaryeri Rarible Flow Blok Zinciri ile Entegre Oldu!

NFT Pazaryeri Rarible Flow Blok Zinciri ile Entegre Oldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

NFT pazarı Rarible.com ve Rarible Flow blok zinciri ile entegrasyonunu 10 Kasım tarihinde duyurdu. Kullanıcılar platform içerisinde artık Flow tabanlı NFT’ler oluşturma imkanına kavuşabilecek ve listeleme yapabilecek. Takas işlemiyle de avantajları elde etme imkanına kavuşabilecek.

NFT pazarı Rarible.com ve Rarible Flow blok zinciri ile entegrasyonunu, Dapper Labs tarafından ağ ile birleştirme işleminden sonra Rarible duyurusuna göre Flow tabanlı NFT kullanıcıları rahatlama sağlayacak. Son derece düşük gaz ücretlerinin bulunmasının yanı sıra hızlı bir kullanıcı deneyimi sonucunda işlem yapabileceğini söyledi.

Rarible Flow Blok Zinciri ile Entegre Oldu!

Rarible Flow Blok Zinciri ile Entegre Oldu!
Rarible Flow Blok Zinciri ile Entegre Oldu!

Ethereum (ETH) ağ ücretlerinin işlem başına belirlenen tutarı 0.012 ETH veya 57.98 dolardır. Rarible duyurusu içerisinde ise Flow’un ağ ücretlerinden transfer başına yaklaşık 0.0001 dolar olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi;

“Flow hem kullanıcıları hem de geliştiricileri düşünerek oluşturulan bir platform. Onu Rarible Protocol ile de entegre ettik. Bu da artık Flow’un iyileştirilmiş geliştirici ergonomisiyle NFT projeleri oluşturmak için açık kaynaklı altyapıdan yararlanabileceğiniz anlamına geliyor.”

Dapper Labs aracılığıyla oluşturulan Flow blok zinciri, NBA Top Shot ve Cryptokitties gibi farklı farklı bulunan NFT projeleri ile tanınır. Flow, kısa zaman öncesinde Filecoin ile ortaklık kurarak ve Web3 geliştirmeyi, blok zinciri oyunlarını ve NFT teknolojisini destekleyerek ilerlemek için teknoloji devi Google ile güçlerini birleştirdi.

Tüm Zamanların Toplam Satışlarıyla

Rarible, Haziran sonuna doğru Flow ile entegre olacağını daha öncesinden bildirmişti. O sıralarda, Rarible, A Serisi finansman turunda da 14 milyon dolar topladığını açıklayarak, Dappradar.com’dan alınan istatistiklere göre, Rarible tüm zamanlarda toplam satışların miktarına bakarak yaklaşık 264,69 milyon dolar elde ettiğini ve altıncı en büyük NFT projesi olduğunu da açıkladı. Flow’un NBA Top Shot NFT’leri tüm zamanlara göre toplam satışlarda 728,23 milyon doları gördü. Toplam satış olarak dördüncü NFT projesi oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir