Bitcoin Ajandası

  1. Anasayfa
  2. NFT/Token

NFT/Token

NFT/Token

API3 Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

Esra Yılmaz
0 12

API3 projesi, zincir dışı verilere erişim sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan yeni nesil bir teknolojidir. Bitcoin Ajandası olarak bu içeriğimizde söz konusu proje ve projenin kripto para birimi API3 Coin hakkında merak edilenlerden bahsettik.

NFT/Token

İşte Bilmeniz Gereken En İyi NFT Pazar Yerleri!

Esra Yılmaz
0 6

NFT çılgınlığı son yıllarda çığ gibi büyümeye devam ederken, birçok yatırımcı en iyi NFT pazar yerlerinin hangileri olduğunu araştırıyor.

NFT/Token

NFT Türevleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Esra Yılmaz
0 6

NFT türevleri, popüler NFT projelerine benzeyen NFT koleksiyonları olarak ifade edilir. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu koleksiyonlar, birçok NFT meraklısının araştırdığı konulardan biridir.

NFT/Token

NFT Staking Öncesi Bilinmesi Gerekenler!

Esra Yılmaz
0 5

NFT staking, değiştirilemez olan bu tokenlerin sahiplerine ödül kazanımları konusunda fırsat sunmaya vedam ediyor. Bitcoin Ajandası olarak bu içeriğimizde NFT staking işleminden önce bilinmesi gereken detaylardan bahsettik.

NFT/Token

NFT 101: Sahte NFT Koleksiyonu Nasıl Anlaşılır?

Esra Yılmaz
0 5

NFT dolandırıcılığı günümüzde son derece yaygın bir hal almaya başladığında, sahte NFT koleksiyonu karşı dikkatli olması gerekir. Peki sahte NFT koleksiyonu nasıl anlaşılır?

NFT/Token

ChangeNOW Token Nedir? Ne İşe Yarar?

Esra Yılmaz
0 5

Bir tür kripto para borsası olarak bilinen ve kendi kripto para birimine sahip tek anlık borsa olma niteliği taşıyan ChangeNOW Token, birçok yatırımcı açısından soru işaretidir. Bitcoin Ajandası olarak bu yazımızda söz konusu borsa ve tokeniyle alakalı merak edilen konulara değindik.