Bitcoin Ajandası

  1. Anasayfa
  2. NFT/Token

NFT/Token

NFT/Token

ChangeNOW Token Nedir? Ne İşe Yarar?

Esra Yılmaz
0 12

Bir tür kripto para borsası olarak bilinen ve kendi kripto para birimine sahip tek anlık borsa olma niteliği taşıyan ChangeNOW Token, birçok yatırımcı açısından soru işaretidir. Bitcoin Ajandası olarak bu yazımızda söz konusu borsa ve tokeniyle alakalı merak edilen konulara değindik.

NFT/Token

Spell Token Fiyat Tahmini: Sihri Getirebilir mi?

Esra Yılmaz
0 19

Spell Token (SPELL) nedir? Spell Token’ın ne olduğunu ve kullanımlarını tam olarak anlamak için Abracadabra.money’nin nasıl çalıştığına bir göz atalım.

NFT/Token

NFT Yatırımına Yeni Başlayanlar için NFT Riskleri ve Avantajları

Esra Yılmaz
0 12

Non-Fungible Token sanat, müzik ve bunun gibi pek çok farklı eseri temsil eden dijital varlıklardır. Son yılların popüler varlıklarından olan NFT yatırımına yeni başlayan ya da başlayacak olanlar açısından pek çok farklı soru işareti bulunurken, Bitcoin Ajandası olarak bu yazımızsa merak edilenleri yanıtlayacağız.

NFT/Token

Fungible Token ve Non-Fungible Token Arasındaki Fark Nedir?

Esra Yılmaz
0 12

Fungible token ve non-fungible token kavramları ekonomide son derece eski terimler arasında yer alır. Günümüzde de kripto para sektöründe sıklıkla karşımıza çıkan bu kavramlar, birçok kripto para meraklısı açısından bir soru işaretidir.

NFT/Token

Move to Earn (M2E) Nedir? Nasıl Çalışır?

Esra Yılmaz
0 13

Kripto para sektöründe para kazanmanın yollarından biri olarak karşımıza çıkan Move to Earn, birçok kripto meraklısı açısından soru işaretidir. M2E olarak da bilinen bu sistem de oyunlar yerine fiziksel aktivitelerle hem sağlık hem para kazanabilmek mümkündür.

NFT/Token

Ankr Coin (ANKR) Nedir? Nasıl Çalışır?

Esra Yılmaz
0 19

Web’in en yeni teknolojisi yavaş yavaş gün yüzüne çıkarken, pek çok farklı platformda sektöre katılımı artırabilmek adına Web 3.0 teknolojisi kullanılıyor. Ankr Coin de bu tür platformlardan biri olurken, günümüzde bu teknolojiyi anlayamayan birçok insan için soru işaretidir.